Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-n miért nem olvassák el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n miért nem olvassák el az üzenetemet?

Figyelt kérdés

Sok lánynak írtam, kb. 30-nak, de csak 1 olvasta el az üzenetemet, az összes többi nem, pedig voltak fent azóta többször is.

Nem értem, hogy miért. Ilyen sok üzenetet kaphatnak? Nem vagyok prémium tag, pc-ről használom az oldalt, nem mobilról...

Megmondom őszintén, hogy így abszolút semmi értelmét nem látom az oldalnak. Akik meg bejelöltek, hogy tetszem nekik, azért is fizetni kell, hogy megnézhessem őket. Ráadásul nem is mindegyik lánynak enged üzenetet küldeni. Fizetnék én, de nem ennyit.


A Tinder más? Ott legalább elolvassák azt, amit írok nekik?


2020. máj. 18. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Tinder valamivel jobb.
2020. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel jobb?
2020. máj. 18. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:

A Tinderen nem látod, hogy elolvasták-e az üzenetet. Ott csak azt látod, hogy vagy jön válasz vagy nem...

Ez különösen akkor frusztráló, amikor a rendszer nem küldi el a te üzeneted ill. te nem kapod meg a csaj üzenetét (jön a jelzés, hogy "Xy üzenetet írt", de ha megnyitod, nincs ott semmi.

Nekem már mindkettőre volt példa, már pár randin túl voltunk, akkor mondtam neki, hogy fura érzésem van, nézzük már össze a telefonokat és tényleg voltak mindkettőnknél hiányzó üzenetek.

2020. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor valami más normális oldalt tudtok ajánlani, ami nem fizetős? És fiatalok vannak...
2020. máj. 18. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Az általam leírt hibák relatíve ritkák és főleg akkor fordulnak elő, ha gond van az internetkapcsolatoddal (pl. rossz térerő mobilnetnél vagy valami miatt döglődő router).

Mindezektől függetlenül szerintem messze a Tinder jelenleg a legjobb társkereső az egész magyar "netes piacon".

Vannak hibái, de nagyságrendekkel többen használják, mint bármi mást és egy társkeresőnél csak ez számít. Amúgy egy fillér nélkül is teljesen használható. Ha ott nem jön össze senki, akkor pénzzel sem fog...

2020. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom, köszi. Muszáj képet feltenni? Először szeretném megnézni, hogy kik vannak..
2020. máj. 18. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Badoot hasznalo no vagyok. Elmondom, mi a titok.

Balra hajtom, aki nem tetszik. Jobbra, aki tetszik. Ha van Match, akkor chatelunk.

Szerinted a balra hajtottak uzenetei miert erdekelnenek? Ha nem tetszik valaki, miert akarnek levelezni vele?

2020. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3, #5 vagyok.

MINDENKÉPP tegyél fel képet (sokat, jó minőségűt) már az első regisztrációkor az első 10 percben!!!


Mert a friss regisztráltak boost-ot kapnak, vagyis többször és sok embernek fogja az algoritmus mutatni a profilodat. Ilyenkor van a legnagyobb esély a párba-állásra. Ha egy félkész, kép nélküli profillal csak körül nézel, akkor mindenki balra fog tolni a forszírozott "bemutató köröd" során és akkor több hónapra eláshatod a profilod. Mert később hiába teszel fel képet, csak sok idő múlva fog azoknak újra feldobni, akik a kép nélküli profilodat automatikusan balra húzták.

2020. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
17%
A Badoo egy retek lepukkant szar oldal, nincs is mit elvárni se az oldaltól, se az ottani nőktől.
2020. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsónak rendkívül igaza van, A badoo vagy mi a szar, egy undorító retkes szar oldal. Én is voltam fent kipróbálni, de az a förmedvény...

írtam sokaknak, kb 200 nőnek, a tapasztalatok azok, hogy sokan 1-2 hét elteltével sem olvasták el az üzeneteket, pedig naponta többször is felléptek.

Voltak olyanok akik elolvasták, de nincs válasz.

A durvább változatok hogy bejelöltem, visszajelölt, írtam neki elolvassa, semmi. A 20. elküldött és elolvasott üzenet után,/közben többször is megnézte a profilomat/ még mindig szarik visszaírni, és csak van, közbe ott van 20 üzenet amit elolvasott, és cseszik bármit is válaszolni.

És ezekből volt a legtöbb. A 200 esetből kb 150 az az eset volt, hogy elolvastak több üzenetet, sorra megnézték a profilt, és semmi válasz senkitől, kb 150 majom képtelen volt írni, hiába feszültem meg.


Úgyhogy ennek tudatában keresse fel bárki is azt a szutyok szar oldalt.

Ha rám hallgattok, messzire elkerülitek a badoo, tinder, twoo meg hasonló szar oldalakat, ha nem akartok beleőrülni, hogy bassz, elolvasta de miért nem képes válaszolni már a 100. majom??????

2021. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!