Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés

Bejövök e a srácnak


Annyi a lényeg, hogy ahol én lakom neki itt van a szerelőműhelye, és kb. egy éve rám köszönt, amikor sétáltattam a kutyámat, azóta is csak köszöngetünk egymásnak. Neki is van barátnője meg nekem is barátom, de az utóbbi időben úgy érzem, hogy egyre jobban szeretne felém közeledni. Pl. Amikor megyek fel a lépcsőházban (panelben lakunk) ő lent van az autószerelő műhelyében és néz folyamatosan, integet, viccelődik velem (bújócskázik, nevet mosolyog rám) , az utcán néha hozzám szól 1-2-t szót de igazából ennyi. Folyamatosan mosolygunk egymásra, szemezünk.


Bejövök neki, vagy ez most mi? mert annyira nem tudom ezt az egész dolgot hova tenni. (Ha barátomat meglátja gyorsan elfordul, de utána ugyan úgy néz) ..



#bejövök a srácnak
2020. máj. 18. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Látom neked nem jön be a barátod, annyi biztos.
2020. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, de nem akar semmit amíg mindketten kapcsolatban vagytok.

De mit akarsz tőle? Mi ihlette a kérdést? Ugye nem akarsz valami csúnyát tenni hm?

2020. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ramos ökle ***** válasza:

"ő lent van az autószerelő műhelyében és néz folyamatosan, integet, viccelődik velem (bújócskázik, nevet mosolyog rám) , az utcán néha hozzám szól 1-2-t szót de igazából ennyi"

:D Nem semmi, én is így mutattam ki, ha tetszik egy lány...kb. 7 éves koromig. :D Csak hogy tudd, milyen szintre számíts. Szóval igen, bejössz neki, ezt akarja kifejezni a maga infantilis módján.

2020. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!