Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csomó srácnak bejövök, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csomó srácnak bejövök, de nem merek összejönni velük, mert még nem csókolóztam? 17L

Figyelt kérdés
Elég sok fiúnak tetszem, nem akarok beképzeltnek tűnni, de én is meg vagyok elégedve magammal. Lett volna alkalmam összejönni egy csomó fiúval, de végül egyikkel sem mertem összejönni, mert még nem csókolóztam. Senki sem mondaná meg ezt rólam, néhányan azt gondolják már szűz sem vagyok. Szerintem én így fogok meghalni már lassan :D Azon gondolkodom, hogy elmegyek bulizni, kicsit iszok aztán egy ott megismert random srácot lesmárolok, csak hogy legyek már túl rajta.
2014. aug. 1. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és hol marad a kérdés?
2014. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy segítenék rajtad, ha te is rajtam... :)
2014. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.- Hogy jó ötlet-e az utolsó mondatom.
2014. aug. 1. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél partyribi. Értelmesnek tűnsz, nem kéne elq rnod.
2014. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de én azt nem értem, hogy azzal mi a baj, hogy összejössz valamelyikkel és azzal csókolózol először? valószínű az lenne a legjobb.
2014. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a logikád... :D
2014. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet:D Az első váratlan "csókomnál" viccesen megkaptam, hogy nem tudok csókolózni (nem bántott meg, tisztában voltam vele, hogy elcsesztem:D), azóta akaratlanul is kerülöm a csók közeli helyzeteket, mert félek, hogy arra kerül a sor. Szóval lassan találnom kéne valakit, akin kigyakorolhatom magam és nem küld el, ha elsőre ügyetlen vagyok:D 16/F
2014. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én az első barátnőmmel smároltam előszőr és azt mondta jó vagyok :) meglepödtem de utána 2 óra csókolozas követte :D
2014. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó ötlet-e vagy nem 99% így csinálja, ha nekik bevált, neked is be fog.. :P

Nincs ebben semmi szégyen, a buli szituáció segít, a fiúk eleve ezért vannak ott, könnyú dolgod lesz. Azért ha lehet, talán ne komplett ismeretlennel. A helyre se árt vigyázni, hogy kultúrált legyen, normális emberek járjanak oda. Meg többe azért elsőre ne menj bele.. :D

De amúgy nyugodtan feldobhatod ezzel egy srác estéjét!


20/F

2014. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még nem taliztál velem, nem lennének ilyen problémáid. :P :D
2014. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!