Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az a volt szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a volt szexpartner mennyiség, amit sokallanál a jelenlegi partnerednél?

Figyelt kérdés
Hány volt szexpartner(kapcsolatban és alkalmi összesen) számít soknak a párodnál? Aminél már húzod a szádat, hogy lehet elszaladt vele a ló...

2020. máj. 19. 00:01
1 2
 11/20 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Nem tudom, fogalmam sincs mennyi szexpartnere volt, de nem is érdekel.
2020. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem foglalkozok vele.
2020. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
50+
2020. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5
2020. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#2 Miért csak a bombanő számít? Aki nem az, az nem lehet értelmes, jófej, humoros, kívánatos, szexi? Ennyire komplexusos vagy?
2020. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én 24 éves lány vagyok és még szűz.

Nem is tudom ,persze nem ez fog számítani ,hogy mennyi partnere volt,de én is kibírtam szex nélkül 24 évet sőt még ki tudja mennyi idejig nem fogok,akkor ő is kibirja ,hogy ne legyen neki sok.

Nagyon maximum 5 ,de meg az is sok!

Az egyészakás kápcsolatoknak nem láttom értelmét baromság ,de a párhonapos kapcsolatok is.

Ezért vagyok úgy hogy olyan fiúra várok akivel meg van a kölcsönös szimpátia és tényleg tetszünk egymásnak és akkor lehet rendes időtartalmú hosszú párkapcsolatunk.

2020. júl. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20+ de mi 5x fele vagyunk. Nem tudom szám szerint egészen pontosan de 10nél nem volt több ez fix
2021. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Olyan 30 fölött. Nem tartom ördögtől valónak az egyéjszakás kapcsolatokat, de ne az legyen az életcélja, hogy minél több nőt megfektet, ne ez legyen a hobbija és mindegy, csak lyuk legyen.

(még mielőtt vki elkezdené, ez tényleg a max... nekem azzal se lenne bajom, ha szűz lenne az illető, ha személyiségre megfelel)

2021. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Igazabol kor fuggo de szerintem gaz ha egy csajt mar 30 szemely betolta neki 🤣 tudjatok “olcso husnak híg a leve”
2021. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kor és településfüggő.


Egy faluban már azzal a nővel is ciki járni, akinek akár egynél több kapcsolata volt, mert mindenki prostinak tartja, a partnerét meg madárnak.


Egy nagyvárosban párévente egy komoly kapcsolat belefér, az alkalmi kapcsolatok egyik nőnek sem emelik a renoméját. Szóval abból 1 is sok.

2021. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!