Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretői státusz szánalmasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői státusz szánalmasabb vagy a szexpartnerség szingli emberekkel?

Figyelt kérdés
Azok a nők, akik ilyen kapcsolatba belemennek csak nekem szánalmasak?

2020. máj. 19. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Egyaránt szánalmas mindkettő. De tán a szeretői még rosszabb.


34F

2020. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nem voltál a helyzetükben, nem tudhatod... persze nevezheted őket szánalmasnak, de milyen alapon tennéd? Honnan tudod, hogy az adott nő épp mit él át, mi vezetett odáig, hogy ilyen kapcsolatba is belemenjen? Ne ítélj csak úgy...
2020. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A szeretői státusz rosszabb, mert ott van még egy vagy két ember akit megcsalnak. Szexpartneri kapcsolatban ilyen ugye nincs.
2020. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Én is mentem bele ilyesmikbe, de egyáltalán nem az volt a helyzet, amit a legtöbben gondolnak ezekről.

Sajnos nem alakult túl jól a szerelmi életem, nem találtam azt, aki igazán illene hozzám, így volt 2 olyan kapcsolatom már, ahol pontosan tudtam, hogy nem lesznek túl hosszú életűek, de megvolt a vonzalom, és szexre meg ölelésre, intimitásra meg szükségem van azért néha. Nem fogom csak azért évekig sanyargatni magamat, mert egyesek ezt elítélik.

Olyanba viszont sosem mennék bele, hogy én halálosan szerelmes vagyok, de a másik már az elején is totál leszar.

2020. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerető.

Én a szexkapcsolatnak se vagyok híve, de ott jó esetben minden érintett tisztában van a helyzettel és beleegyezik, így szerintem nincs benne semmi elítélendő.

2020. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem szánalmasak, legalábbis nekem egyik sem az. Nem emelem piedesztálra a szeretőt, hiszen harmadik fél. De van amikor ezt csak akkor tudja meg amikor már nyakig szerelmes, és a pasi hitegeti,hogy elválik miatta.Külső szemlélő ilyenkor okos, és aki benne van is tudja,hogy lépnie kellene, de hisz, mert hinni akar és mert hitegetik...

Ilyen kapcsolatban sosem voltam.

Szexkapcsolatom viszont volt egyszer. Úgy mentem bele,hogy fel sem mértem,hogy az. Mert honnan is?A srác ismerkedni akart, kedves volt, találkoztunk, beszélgettünk, és sosem mondtuk,hogy ez szexkapcsolat. De tudom,hogy az volt, az én párkapcsolatom mellett.

Ha valaki ez előtt mesél egy ilyen történetet biztos azt mondom,hogy én aztán soha...

2020. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy szingli nő egy házas férfi szeretője,az szánalmas.

Ha férjnél van és szeretőt tart,vagy egyedülálló és szexkapcsolata van,akkor nincs gond,jól teszi.

2020. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

szeretőnek lenni szánalmas. meg szeretőt tartani is


a szexkapcsolat meg olyan, amilyen, de legalább senki sem rejteget semmit

2020. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem egyik sem feltétlenül szánalmas. Az már inkább, amikor egy nő komoly kapcsolatban van egy férfival, akit egyébként nem is kíván igazán... Lehet, hogy "csak" szeretői vagy szexkapcsolatom van, de az legalább olyannal, akire minden porcikám vágyik, akivel jó. Cs*szhetem a barátnői/élettársi/feleség státuszt, ha hozzáérni sincs igazán kedvem a másikhoz.
2020. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeretői státusz sokkal szánalmasabb - abban az esetben, ha az illető tudja, hogy a másik foglalt. Bennem lenne annyi tartás, hogy nem leszek senkinek a mellékese, és ha vki akar, akkor vállaljon fel. Még ha én nem is vagyok egy szexkapcsolatos típus, de abban semmi kivetnivalót nem látok, ha vki szingli, nem tartozik semmi felelősséggel mások felé, és egy másik szinglivel kiéli a szükségleteit-
2020. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!