Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mikor csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Hogy ráírtok chaten egy lányra, de aztán mégsem akartok úgy igazából beszélgetni vele?

Van egy srác, rendszeresen ír (mindig ő!), megkérdezi hogy vagyok, majd hiába próbálok vele beszélgetni, egy-egy mondatban reagál csak, többet nem is nagyon kérdez, el is hal mindig a beszélgetés, mert feladom...

Miért ír, ha nem akar beszélgetni?


2020. máj. 19. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szégyenlős, félénk típus esetleg még beléd is van zúgva titokban és ez lesz az eredménye, hogy nem tud veled rendesen kommunikálni. Ha nem ez, akkor nem tudom, mert tényleg fura.
2020. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem, hogy belém van zúgva, mert csak felületesen ismerjük egymást (amiben ugye közrejátszik az is, hogy nem túl érdeklődő írásban).

Igen, nekem is nagyon fura, nem találkoztam még ilyennel.

2020. máj. 19. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy simán csak az önbizalmát legyezgeti csak veled, vagy épp unatkozik pár percig és addig ír. Aztán, amikor dolga lesz, hagy.

Nálam olyan volt, hogy néha írtam a csajnak, de valahogy sosem haladt vele a beszélgetés, szóval pár mondat után mindig hagytam. Vagy nem éreztem, hogy van nála esélyem.

2020. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy? :D
2020. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!