Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
A srác közelebb került hozzám lelkileg, minden nap beszéltünk, rám támaszkodott lelkileg, mert új élethelyzetben volt. Láttam rajta, hogy olyan érzelmesebben néz és bámul, amit előtte nem csinált. De mégis olyan fura lett, eltávolodott tőlem. Mi az oka ennek?
2020. ápr. 12. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A gamer életet választotta
2020. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ti nők is ugyanezt csináljátok...

Miért?

2020. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ilyet, ezért kérdezem.
2020. ápr. 12. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivol senki meg csak otletet se adhat, es nincs olyan h pasik, ez a bizonyos szemely viselkedett igy millio oka lehetett ra.
2020. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek, kötődések, attitűdök és azok mindenféle változásai mögött nem mindig van racionalitás. Nem feltétlenül van "oka" ezen a területen a jelenségeknek, vagy ha igen, az annyira mélylélektani eredetű, hogy feltárásához tapasztalt pszichoanalitikus kell. Nem sok értelme van tehát laikusként feltétlenül okokat keresni. El kell fogadni, hogy az emberek kiszámíthatatlanok, még akkor is, ha mi magunk ösztönösen biztonságra vágyunk.
2020. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam volt már ilyen. Játszmázás. Ha sikerül elnyernem a lány szívét akkor visszavonulót fújok, de ezt ne úgy képzeld el, hogy még gerincre vágom és utána.

Ez csak a verbális kommunikációban merül ki.

2020. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonytalan, lehet, hogy noszogatnod, több visszajelzést kell felé adnod, hogy neked tetszik.
2020. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a srácba, ezért minden nézésébe, szavába, mozdulatába azt magyaráztad bele, hogy tetszel neki, de valójában semmit nem akart tőled.
2020. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá, hogy attól, hogy egy férfinek megtetszik valami egy nőben, még nem biztos, hogy kapcsolatot is akar tőle. Például lehet, hogy vonzó számára az arcod, a szemed, hogy tetszik neki a hanghordozásod, s egy kicsit jó érzés volt neki időnként ebben az élményben "fürdőzni"; de ha egyidejűleg van más dolog is, ami viszont egyáltalán nem tetszik benned, az már elég lehet ahhoz, hogy kihátráljon. Én is elábrándozok néha mondjuk egy színésznő költői szépségű, érzékeny arcán, de attól még nem biztos, hogy ha találkoznék vele a való életben, akkor kezdeményeznék, mivel biztosan tudom, hogy nem bírnám elviselni azt az életstílust, amit ő folytat. A fölösleges és kellemetlen köröktől mindenki menekül.
2020. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!