Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti Badoo-n népszerűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti Badoo-n népszerűek vagytok?

Figyelt kérdés

Most használom az oldalt először, nem tartom magam egy jó srácnak, de a "népszerűség"-nél azt írja ki, hogy "nagyon magas"... 20 lány nyomott a "tetszett"-re egy nap alatt... Az jónak számít?

Vagy mindenkinek ezt írja ki?


2020. máj. 20. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez átlagos. De gondolom most nagyon feldobta az egód, hogy 20 csúnya nő jobbra húzott és egyből idejössz szétkürtölni.
2020. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, csak meglepődtem.
2020. máj. 20. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi az a badoo? 🤔
2020. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg átlag alatti. Ha betolok 2000Ft-ot hirdetésre, akkor 10 perc se kell, hogy átlag feletti legyek.


regisztráció első pár napjában én is átlag feletti voltam.

2020. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Friss hús egy félig kihalt platformon, érthető.

Lesz ez még így se.

2020. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de annyit hozzáfűznék, hogy ha friss regisztrációd van, akkor alapból magas a népszerűséged, mivel kiteszi a fotódat a főoldalra és mindenki rákattint. Legalábbis négy évvel ezelőtt még így volt, én akkor ismertem ott meg a páromat :)
2020. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, egy hét múlva már a kutyát se érdekled. Valamint annak a 20-nak is az egyharmada bot, a másik öreg, a harmadik harmad meg ronda.😀
2020. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!