Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott most csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott most csak úgy spontán le a semmiből a kiszemeltem sosem látott nővére(eleve honnan tud rólam??)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom azt mondtam offolom a sztorit de most nemrég észrevettem hogy a srác aki azóta már hazáért épségben és jelenleg otthon van, bár engem már elfelejtett valószínűleg és bár hiába leselkedik még mindig sztorik nézése formájában nyilván leszar, és van neki két húga az egyiknek írtam egy hónapja (aki tudja ismeri a sztorit az tudja miről van szó) és nem a kisebbik akinek írtam hanem az idősebb (aki elvileg nem is tud semmiről) spontán most letiltott. Onnan tudom hogy ránéztem párszor az instájára a napokban de nem néztem meg a mystoryt, szóval nem is tudhatott rólam onnan sem.. És eleve ő nem is tud elvileg rólam mégis tuti tiltott mert sehogy nem lehet rákeresni és még a srácnak se adja ki a profilján.Én ezzel a nővel soha nem beszéltem, soha nem is tudott rólam arról hogy létezem. Ezek szerint ők még rajtam csámcsognak? Soha nem találkoztam még a sráccal és csak a kisebbik húga tudott rólam, és mivel úgysem lesz a dolognak jövője nem is értem ezt, azt meg pláne miért tilt le engem.
2020. máj. 20. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam maximum a kisebbik húga és közte marad, nem értem miért csámcsognak rajtam és főképp miért tilt le vadidegen módon minden ok nélkül
2020. máj. 20. 20:30
 2/12 A kérdező kommentje:
A barátnőm szerint leskelődtek utánam és nem akarnak lebukni így tiltott, de nem értem miért vagyok fontos téma mikor hazajött a világ másik feléből és annyit nem írt hogy épségben hazáért. Ahhoz képest hogy 2 hónapja még alig várta hogy találkozzunk.
2020. máj. 20. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: mitől lenne jobb ha tudnád a választ, hogy a nővére miért tiltott le? Valószínűleg azért ahogyan nem tudtad visszafogni magad és tapadtál erre a férfire, valami olyasmi beszélgetés lehetett hogy ilyen őrült nőt ritkán látni. Jobb lett neked ezzel?


Vagy ezerszer megkaptad azt a tanácsot, hogy engedd el a palit és mindent ami vele jár, a jövőben pedig ne játszadozz hülyeségekkel és akkor nem így alakulnak a dolgok.


Most már azt is hozzáteszem hogy nézz el szakemberhez is, mert ez a függés, ragaszkodás és pánikolás nem valami egészséges.

2020. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az a csajszi aki az amerikai pasit várta haza, ő meg a lezárások miatt nem tudott jönni? Nem kellett volna a húgára ráírj, és akkor nem csámcsogtak volna rajtad. Ez már szappanperába illő történet, komolyan.
2020. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegnap én ráírtam a srácra annak apropóján hogy elnézést kérjek és azért is bocsánatot hogy beleavattam a családját és hogy örülök a boldogságának hogy végre hazajutott mert végignéztem a kálváriáját.Erre ma ez történt
2020. máj. 20. 21:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és persze kitöröltem magamnak rögtön ahogy elküldtem mert tudtam nem jön rá válasz és nem is jött
2020. máj. 20. 21:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor ráírtam anno a kis húga napokig bekövetett meg nézte a sztorim.
2020. máj. 20. 21:13
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak egy dolgot nem értek ő akkor miért nem tiltott le engem ha már ennyire leszr és miért nézi meg a sztorijaim sőt a liveomat is nézi.
2020. máj. 20. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne esetleg átalakítani ezt a sztoridat már egy sorozattá? Pl. minden héten ugyan abban az időben írod ki a fejleményeket, a folytatást. Mert ahogy más is írta, simán bepasszolna lassan egy szappanoperának. 😂
2020. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt írta még régebben hogy nagyon tetszek neki és ez nyilván nem változik/változott
2020. máj. 20. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!