Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti igénylitek a kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti igénylitek a kezdeményezést, udvarlást vagy ezt ósdinak tartjátok és jobban szeretitek, hogyha spontán barátilag ismerkedtek, amiből vagy lesz valami vagy nem?

Figyelt kérdés

Férfiként nem hiszek a nemi szerepekben. Az egyén szabadságot korlátozza és az ember nem lehet igazán önmaga. Mindig is a nemek egyenlőségében hittem és szerintem a biológia csak annyit takar, hogy más a testfelépítésünk és semmi egyéb. A viselkedéseket inkább csak kultúrák, szokások határozzák meg.

Azt, hogy ki kezdi a beszélgetést teljesen spontán kéne, történie és úgy beszélgetni, mint két ember. Udvarlásba azért nem hiszek, mert miért kéne másként beszélgetnem egy nővel, amikor ugyanolyan ember, mint én? Ja meg az udvarlás csak egy hollywoodi klissé.


2020. febr. 15. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából a helyzet hozza. Mindkettőben volt részem, mindkettőt élveztem a maga módján. A vőlegényem inkább udvarolt és randizott velem, mivel társkeresőn ismertem meg, ott meg céllal vannak az emberek általában, szóval nem barátkozni mentünk már az első találkozóra sem. De exemmel pl barátként ismertük meg egymást.



A fontos az, hogy aki iránt nem érdeklődök és nem vagyok kíváncsi a társaságára, az ezt fogja fel az első jelzésnél. Nekem eddig ezzel volt a legtöbb gondom. Mondtam, hogy nem, visszaett utasítva az illető, de csak-csak nyomult és csesztetett... Na olyankor elgurul a gyógyszerem...

2020. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Boldogságnál, örömöknél, szeretetnél szerintem nem kellenek nagyobb célok, mert a beszélgetés öröme a fontos szerintem. Így próbálok ismerkedni az ilyen oldalakon, applikációkon csak sajna elég sok régimódi csaj van ott én meg nem tudok velük mit kezdeni. Mivel jómagam társadalom kritikus vagyok és szeretem, ha valaki tud és mer kételkedni a szokásokban, hagyományokban, szülők neveltetését nem tekinti az élet értelmének.
2020. febr. 15. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nos szerintem egyik nem zárja ki a másikat. Tehát én barátkozásból szeretek indítani mert úgy nincs görcsös ég meg döntés kényszer. Ettől függetlenül ahhoz hogy több legyen mint barátság kell a romantika aminek része az udvarlás ( pl bókok egy virag/csoki akármi randi). Anélkül hogy valaki udvarolna nem tudom elképzelni hogy alakul át a barátság valami többé. Egész egyszerűen hozzá tartozik.

Azzal a részével egyet értek hogy a fizikai adottságokon túl nincsenek "nemek" csak emberek de ez a szarjunk mindenre kicsit erős nekem. Nem vagyok az a nagy hagyományörző de meg van annak is a maga szépsége. Nem kell csak azért felrúgni mindent mert "hű de modern" valaki.

2020. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy udvarol? Rózsa meg nem tudom mi?

Nekem az tetszik, ha a kezdetek kezdetétől van közöttünk valamiféle feszültség.tehat ilyen sima baráti hogyvagyokból nem lesz semmi izgalmas.

2020. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!