Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követ a barátom magamuto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követ a barátom magamutogató "nőket" instagramon?

Figyelt kérdés
Lehet nincs nagy jelentősége, de kicsit rosszul esik, és az önbizalmamnak is odaüt. Vékony vagyok, van mellem, fenekem, meg szoktam lepni szexi fehérneműkkel. Változatos a szexuális életünk, és szokta mondani is, hogy jó velem. De mégis akkor miért kell ilyen csajokat követni, akik kipakolják mindenüket, terpesztenek a kamera előtt, meg egymás s.ggéről nyalják le a tejszínhabot..stb? Nem lájkolja őket, de ország- világ láttára követ ilyen profilokat...eltúlzom?
2020. máj. 21. 16:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Izgatjak ot. Engem a szerintem rossz izles zavarna, de hogy nokrol fantazial, akik raadasul nem az en klonom, azt mar meg is ertem. Plane miota ostoba magamutogato modell pasikak nezegetesevel szorakoztatom magam.
2020. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A volt pasim Kendra Lust-os profilokat követ. Azelőtt azt se tudtam, ki ez a nő..
2020. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!