Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek melyik jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek melyik jön be jobban? L

Figyelt kérdés

Ha egy nő szeret élni, sok férfival van/volt kapcsolata, szeret bulizni, és ismerkedni,

Vagy

Ha egy nő házias, és ha van egy szeretője, akkor csak az az egy van neki. Mással nem kezd akkor.


Melyik a jobb, izgalmasabb?


2020. máj. 22. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelműen a második.

De egyébként az első se rossz, ha hűséges marad.

2020. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem ez alapján jön be egy nő és nem ez alapján lesz izgalmas számomra. De egyik sem jön be, ha éppen aktuálisan tart amikor én ismerkedek egy nővel. Tuti abba is maradna a dolog, ha randizgatunk és kiderülne, hogy állandó szeretője van vagy összefekszik másokkal. Komoly kapcsolat keresésbe ez nem fér bele nálam.
2020. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cowboy válasza:
83%
ha mind 2 esete a kapcsolat előtt van akkor az 1. eset szerencsésebb mert jobb eséllyel "élte ki magát" a kapcsolat előtt és remélhetőleg nem fog már hiányozni a kaland az életéből ami a párkapcsolat rovására mehetne szélsőséges esetben.
2020. máj. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Második.

F

2020. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

A szerető nem egyenlő azzal a férfival, akit szerelemből szeret valaki. A szeretővel csak d..gni szoktak, olyankor, mikor az embernek van egy másik emberrel párkapcsolata.

Fogalomzavarban szenvedsz, szerintem.


Ha meg tudod a szerető jelentését, akkor mind a két csaj k..rva.

2020. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Most azt kérdezed, melyik rittyót pénzelném a kettő közül? 1iket sem. Élősködőt vagy travel addict-ot bárhol találni.
2020. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyiket sem...
2020. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne szeretője legyen, hanem komoly partnere.
2020. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Második
2020. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elsővel problémáink lennének, mivel nem vagyok nagy bulis, koncertre szívesen elmegyek, amiből 4-5 allkalom/év elég, mivel jobban szeretem a beülős programokat barátokkal, sportolni, társasozni, stb. Elképzelhetetlennek tartom, hogy kapcsolat mellett a barátnőm ismerkedjen, nyitott kapcsolatot nem akarok.


Második nőnél nem akarok szerető lenni, vagy komoly kapcsolat, vagy semmi.

2020. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!