Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek az alacsonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek az alacsonyabb, vagy magasabb lányok jönnek be általánosságban? Ki fog meg jobban, egy alacsony nő, vagy egy magas nő?

Figyelt kérdés

Biztos sok ilyen kérdés volt, de így izgalmasabb, hogy lehet szavazni. Nyilván kinek ez, kinek az, lássuk, érkezzenek a szavazatok.

Nem kell kimagyarázni, hogy nem számít, mert így személyiség, úgy egyéb tulajdonságok stb, ezekkel tisztában van mindenki. Ahogy írtam, általánosságban! Tehát nem kell, nem muszáj írni válaszokat, 1 szavazat épp elég.

Kicsi lány, vagy nagy lány, első gondolatod szerint, melyik a bejövősebb, melyik kategória inkább az ideálod. Ennyi érdekel. Köszi, aki szavaz.



2020. máj. 16. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Alacsony
Magas
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
nálam alacsonyabb tetszik jobban, de hogy 5cm vagy 30 az mind1
2020. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Sok havertól hallom, hogy az alacsony lányok milyen cukik, szépek, stb... Hát nem, egy szép, 170-180 körüli lány, szép formákkal és szép arccal sokkal megnyerőbb és tetszetősebb, ha valahol meg kell jelenni, akkor egy szép ruhában is mindig a magas lányok a legszebbek szerintem. Persze ebben az is benne lehet, hogy jómagam is 192 cm vagyok.
2020. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az alacsony karcsú,törèkeny länyok a zsànereim. Nagyon kis cukik,szeretgethetőek. Ès ältaläban ők bújósabbak is.
2020. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Magasabbak, 190 vagyok. 175 körüliek vagy felette. 🙂
2020. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
100%
150-170 ig a legjobb számomra. 40f
2020. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
A magasak jobban bejönnek.
2020. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom a nagyon alacsony lányokat, életem szerelme is 155 körül volt 😊 mondjuk én sem cserélem ki ülve a villanykörtét a 175centimmel 🤣 31F
2021. dec. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!