Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes nálam fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nálam fiatalabb fiúval foglalkozni?

Figyelt kérdés

A fiú 5 évvel fiatalabb nálam.

Még nem volt ennyire fiatal barátom, a korához képest érett.

Bár még is félek egy kicsit ettől az egésztől.

Nektek van ehhez kapcsolódóan tapasztalat?

Köszönöm


2020. máj. 22. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ismerősök között van ilyen. Évek óta együtt vannak, tervezik az esküvőt.
2020. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy hány évesek vagytok? Mert ha te 20 éves vagy, a fiú pedig 15, akkor elég furán jönne ki a dolog, bár egyéntől is függ, nem csak kortól.
2020. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok a fiú viszont 20
2020. máj. 22. 10:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A kornál tényleg nem mindegy, hogy mondjuk 35-30 vagy 20-15. De persze a gondolkodásmód is sokat számít, hogy mit vártok el a kapcsolattól, mik a céljaitok. Az ismerősi körömben volt egy idősebb nő, fiatalabb férfi felállás, de olyan 2 évig működött.
2020. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

A párom 21 éves férfi, én 24 vagyok. Nálunk jól működik a kapcsolat, őt néha zavarja, hogy ő még egyetemista és én már dolgozom, de ez az egyetlen, ami a korkülönbséggel jár.

Szerintem egyáltalán nem furcsa, de neked kell tudni, mennyire illenétek össze.

2020. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
"5 vagyok, 2,5 éve vagyunk együtt, és együtt is élünk már.
2020. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem. Legjobb barátnőmnek volt 3 évvel fiatalabb barátja és nagyon megégette vele magát. A fiúk sokkal éretlenebbek a korukbéli lányoknál. Gondolj bele te milyen voltál 20 évesen és abból még vonj le 2-3 évet. Na ő azon a szinten van. Persze nem lehetetlen, hogy jó kapcsolat legyen belőle, de én úgy tapasztaltam nem sok erre az esély :/ 27/N

u.i.: Jaa és ne tévesszen meg hogy érettnek látszik, barátnőmtől gyereket akart a 21 éves pasija, meg feleségül venni, mert ő korán akar családot alapítani, aztán meg kidobta egy másik csajért... na csak ennyire volt érett...

2020. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod meg, sosem derül ki, hogy a ti esetetekben ez működne-e. Nyilván lehetne említeni sok olyan esetet, ahol a felek jól jöttek ki ebből, meg olyat is, ahol nem, de ennyiből honnan lehetne tudni, hogy nálatok melyik következne be?
2020. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adott emberektol függ. Én magamnak nem tudnam elkepzelni, mert valahanyszor ilyen 19-20 eves fiúkat latok, nekem ök meg gyerekek, és nem tudnak férfiként azt a szintet nyújtani egy párkapcsolatban, amit én nokent elvarok.
2020. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen én is így látom.

Próbál férfiként beszélgetni velem, de néha nagyon éretlen kérdéseket tesz fel.

2020. máj. 22. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!