Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az h a 14-18 eves csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az h a 14-18 eves csajok azert szeretik jobban az idosebb pasikat mert a fiatalabb pasik inkabb szamitogeppel foglalkoznak mint a csajokkal?

Figyelt kérdés

En most a wow-ra ertem meg counter strike meg hasonlok szoval szamitogepes jatekokra. En is jatszok de egyre kevesebbet miota van baratnom:D


18/F


2010. aug. 16. 08:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Meg azért is, mert érettebbek mint az ilyen kockák...
2010. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
sosem értik meg hogy a kor nem érdem hanem állapot
2010. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Nos szerintem van benne némi igazság bár én fiú vagyok.

Mondok is egy pár dolgot erről: Informatikusnak készülök úgyhogy sok ismerősöm keres meg engem hogy tegyem fel neki ezt/azt a játékot. Utána hetekig lese áll vele. Én például szoktam játszani de egészséges keretek között. Nemszabad túlzásba vinni.

2010. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Kazama ***** válasza:
100%

23 éves informatikus vagyok... LOL


Szerintem ez hülyeség. Jellemző, hogy a fiatal srácoknak fontosabb még az hogy ki mennyit gyilkolt egy-egy war alatt :D Én is ilyen voltam. Később jön majd, a kinek lesz jobb nője verseny :D A fiúk már csak ilyenek.


Majd kinövik. És Igen a csajoknak nem ilyen férfi kell. Ennyi.

2010. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
kockák ftw
2010. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Kazama

A kulcs ottvan a kommentedben. A 14-16 éves srácok ilyenek de az idősebbek már nem. Sajnos van olyan ismerősöm aki ezt nemfogja kinőni így tudom milyen lenne ha...

2010. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

meg rossz belegondolni h en is ilyen voltam:D

mondjuk a wow-ot utalom csak tudom h azt jatszak a legtobben aztan meg sirnak h nincs baratnojuk.

Van 1-2 osztalytarsam azok meg a sulibol is hianyoztak mert megjelent az uj wow es 1 hetig ingyen volt xD


ez a LOL

2010. aug. 16. 09:01
 8/33 anonim ***** válasza:
Ezt ugye csak viccnek szántad? Ha nem akkor azmár beteges.
2010. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

nem sajnos nem vicc:D

mikor megjelent az uj wow 1 hetig kimaradt a sulibol xD

ugye milyen beteges? xD

hat mikor meg tudtam h miert is hianyzik annyit 2 napig nem alltam le a rohogessel es miutan megmondtuk neki mi egy barom azt mondta h mik vagyunk a barmok h meg nem jatszuk a wow-ot =))

2010. aug. 16. 09:08
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát ez kiütött engem. O.O
2010. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!