Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A youtubereket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A youtubereket miért nem hagyják ott soha?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik évek óta tartó kapcsolatban, vagy házasságban élnek.
2020. máj. 22. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Te hány éves vagy? 12?


Sokat otthagynak, csak nem mutatják, vagy nem rakják ki amikor veszekednek.

Meg őket is összetartja a lakáshitel.

2020. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sokan élnek hosszútávú kapcsolatban, nemcsak a youtuberek. És ők is csak emberek, vannak kapcsolataik, amik véget érhetnek. Attól, hogy te olyanok életét követed, akik tartós kapcsolatban élnek, ez még nem igaz az összesre.


Persze az emberek igyekszenek egy szépített valóságot vetíteni a nyilvánosság elé. A boldog dolgokat megosztják, míg a kudarcaikat ritkábban. Szívesebben osztják meg a boldog pillanataikat, mint azt, hogy a koszos zoknik széthagyásán veszekszenek otthon a párjukkal. De biztos lehetsz benne, hogy az ő életük sem felhőtlen.

2020. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
youtuber=nárcisztikus, önimádó, feltűnési viszketegsében szenvedő általában véglény. Azt hiszi sztár, de csak egy csicsk.
2020. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hete Brétúró. :D
2020. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Másokat sem hagynak el.

De egyébként én jó pár clickbait jajjdedrámai jajjderossz nekem hatalmasbejelentés szakítós videót láttam már ahol krokodilkönnyekkel 1 óráig taglalja, hogy úr isten szakítottak.

2020. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor hogyan készülnek a szakitás témájú videók? :D
2020. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Farkas Timi és Hernádi Bence szakítása például ellentmond ennek.
2020. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Már törölték is a válaszomat.

Az a lényeg, hogy van egy csaj, aki nem tudom, hogy olvas el minden egyes említést magáról, DE gyakran váltogatja a partnereit.


Mindegy, nem fogom kiírni újra a nevét, de tudd, hogy van ilyen is.

2020. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!