Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még a youtuberek is megtalálják az igazit?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik videósnak van kapcsolata. Még nemrég láttam egy olyan nőt is, aki azt mondja hogy az ő férje a legjobb férj a világon, meg már van 4 gyerekük is.
2019. szept. 2. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Nekik talán nem lehet? Nem is értem a kérdést.
2019. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért olyan meglepő, hogy sgy YouTube-ernek van párkapcsolata? Rengeteg gyártanak színvonalas munkát, ami mellé még párosul egy szerethető jellem is.
2019. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt te honnan tudod, hogy “megtalálták az igazit”? Van kapcsolatuk, oké, na és? Elég naív lehetsz, ha szerinted mindenki megtalálta az igazit, aki csupa pozitívat mond a kapcsolatáról és tökéletesnek akarja beállítani a külvilág elōtt.
2019. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a youtuberekkel? (Mármint a minőségi műsort adókkal.) Legtöbbjüknek elég jó beszélőkéje van, vidám, extrovertált emberek. Legalábbis akiket én személyesen ismerek. Miért ne lehetne kapcsolatuk? Miért ne lehetnének boldogok? Mivel lennének rosszabbak bárki másnál?
2019. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt,még az Eiffel toronynak is van kapcsolata.
2019. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nézel ilyen szarokat? Vannak olyan emberek, akik nem idióta pofájukat és a basic személyiségüket veszik videóra, hanem minőségi tartalmat kreálnak. Persze ilyet magyarul nem igen találsz.

És nem, nem minden "videósnak" van kapcsolata, de aki befutott, annak nyilván könnyű válogatni.

2019. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A youtuberek az egy külön faj vagy nem értem a kérdést? Az ember társas lány, általában kapcsolatban szoktak élni vagy lenni, függetlenül munkától és hobbitól.
2019. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!