Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Járnátok olyan 20+ éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan 20+ éves férfival, akinek még sosem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Semmilyen kapcsolata nővel, se hosszú, se rövid. Abszolút nulla tapasztalat.
2020. máj. 22. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem viszonylag sokféle kapcsolatom volt, szerintem az "együtt felfedezzük egymást, hogy milyen is egy kapcsolat" 20on évesen már nem vágya egy nőnek. Nincs a srácnak tapasztalata, úgyhogy én nem kezdenék vele, de biztos van olyan aki igen.
2020. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Az 1-es válaszoló felől vannak kétségeim, hogy tényleg nő-e, de az biztos, hogy igazat ír. A nők számára taszító egy férfi tapasztalatlansága.
2020. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"az "együtt felfedezzük egymást, hogy milyen is egy kapcsolat" 20on évesen már nem vágya egy nőnek. Nincs a srácnak tapasztalata, úgyhogy én nem kezdenék vele, de biztos van olyan aki igen."


Úgy vettem észre, a legtöbb nő így gondolkodik, tehát meg sincs olyan nőstény, akit nem zavarná.

2020. máj. 22. 17:44
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg nő vagyok☺️
2020. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Járnék ilyen pasival, de olyannal nem, aki nősténynek hív.
2020. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

És mégis honnan tudja, hogy nem volt senkid?


Jó, van 1-2 vékony, magába forduló díszpéldány, akikről süt, hogy nő közelében se voltak.. de szimplán ránézek a villamoson egy pasira.. ill beszélgetek a férfi ismerőseimmel, egyikről sem tudom megmondani, hogy volt e nője a múltban vagy sem.


Rólam is azt hiszik, hogy volt... több nő ki is jelentette, hogy "biztosak benne, hogy volt kapcsolatom" .. közben meg nem volt.


Ha nem mondod el, akkor 95%, hogy fogalma se lesz róla.


Nem olyan jó emberismerőek a nők, mint te azt hiszed. Ha így lenne, akkor nem lenne a társkereső tele elvált 30as csajokkal, kik egyedül nevelik a gyereküket. De mégis tele van!

2020. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ikszdé
2020. máj. 22. 17:52
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Férfiként mondom, hogy 100-ból alig néhányat találhatsz, aki ezt tolerálja, de ez meg olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. A jó öreg kettős mérce meg a megrögzült társadalmi elvárások miatt egy tapasztalatlan huszonéves férfinak jóval kisebb esélye van a pártalálásra, mint egy ugyanilyen nőnek. Kivéve ha hazudik. Nekem is azt mondta egy lány ismerősöm, hogy soha egyetlen nőnek se valljam be a tapasztalatlanságomat, ha akarok tőle valamit. Még mindig ott van az a társadalmi elvárás, hogy x idősen már rendelkezned KELL tapasztalattal, ha meg férfi vagy, akkor pláne, a nőknek még mindig jobban elnézik ezt (és nem, nem csak azért van nagyobb esélye egy tapasztalatlan nőnek, mert a férfiaknak mindegy, csak punci legyen). Ha férfiként vagy tapasztalatlan huszonévesen, akkor "lúzernek" minősülsz, és kombinálnak, hogy ugyan mi baj lehet veled, viszont ha nőként, akkor "nem baj, elnézzük neki, legalább nem jártak benne sokan". Mivel az állapotodat a legtöbben nem fogadják el, így két lehetőséged van: vagy őszinte vagy, és vársz arra, aki el tud téged fogadni, és aki TALÁN betoppan az életedbe, vagy hazudsz, és akkor nagyobb esélyed van egy kapcsolatra.
2020. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Huszonéves nőként én járnék vele, feltéve ha külsőre és belsőre is tetszene. Az, hogy nem volt még párkapcsolata, nem érdekel, lehet hogy az egyetemen szenvedett eddig, és nem volt ideje rá. Viszont egyetértek az előző hozzászólókkal, nagyon sok nőnél kizáró ok, főleg a 20-as évek végén, amikor már leendő családapát keresnek.
2020. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

20,21 vagy 29?

Nem m1 azért

De egyébként ha tetszik kulsore es belsore is akkor mit érdekelne hany kapcsolata volt már előttem

Az mar mas kérdés miert nem jott ossze neki

2020. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!