Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, aki elszív napi 5 szál cigit és van egy gyereke az előző kapcsolatából? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, a dohányzás kizáró ok.
Nem, a gyerek az előző kapcsolatból kizáró ok.
Nem, a dohányzás is és a gyerek az előző kapcsolatból is kizáró ok.
49 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ hány éves a gyerek. A 10-13 év alatti gyerekektől lever a víz, gyúlölöm őket. Egy kamasszal már elvagyok. Sajátot abszolút nem szeretnék szóval inkább annak örülök ha nincs gyereke.
2020. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem zavar, nekem is van. A dohányzás kizáró ok, már a szagától is rosszul vagyok.
2020. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi ez a cigaretta marhaság már 2 napja itt?
2020. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Senki gyereke nem kell. A cigi meg proli.
2020. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A dohányzás nem zavar. A gyerek csak akkor nem zavar, ha legalább 12-14 éves elmúlt, illetve nem nála lakik. (És nem is találkoznak túl sűrűn)
2020. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

A cigi kizáró ok.

A gyerek nem az, viszont a gyerek anyja, aki valószínűleg még pár évig képben lesz, és nekem el kéne ezt fogadnom, sőt, jó képet vágva asszisztálni is hozzá- na, az már az. Exeket nem tűrök meg az életünk aktív részeként, márpedig ahol van közös gyerek, ott ez magától értetődő. Ha jóban vannak, az a probléma, ha rosszban vannak, akkor meg az. Ha rosszban vannak és még engem is utál, csak mert létezem, na akkor az meg külön történet. Ha özvegy, akkor meg azért, mert egy elhunyt személy emlékével nem tudok és nem is akarok versenyezni, a gyerek életében meg nyilván nem tudom ugyanazt a helyet elfoglalni, ahol a vér szerinti anyukája állna, és van annyi önismeretem, hogy tudjam, ez engem igenis zavarna. Szóóóóóval alapvetően nem a gyerek megléte-nemléte zavarna, hanem az egész szituáció, ami ezt körülveszi, és emiatt lenne kizáró ok.

2020. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

A dohányzás nem zavar.

A gyerekeket nem szeretem, főleg nem a korábbi kapcsolatból származókat.

Így nem járnék ilyen férfival.

2020. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Se gyerekem nincs, nem is lesz, cigit utálom, így nem, nem járnék vele.
2020. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak a gyerek lenne a bajom, hanem inkább az anyja. Nagyon ritka, ha az új-régi nők kijönnek egymással, én nem akarom lesegetni az exet. Meg a gyerek se kéne holott szeretem a gyerekeket. De az, hogy a pasinak van más nőtől nekem az olyan elfogadhatatlan. Meg mi van ha a kisgyerek nem fogad el, esetleg fúr engem, mert nem tetszek neki, vagy maga a helyzet nem tetszik neki...Szeresse jobban a gyerekét rendben de én nehezen viselem a 2. helyet, mondhatni egyáltalán nem lenne jó vége.

A cigi nem zavar.

2020. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nincs gyerekem és nem dohányzom. Engem mindkettő zavar.
2020. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!