Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Megint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Megint egy lapra minden aztán lessz ami lessz?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy csupasz telket ott ahol dolgozom ez a lakóhelyemtől 150 km! Viszont erről se barátnőm se családom nem tud és ezt szeretném, hogy így is maradjon! Ez volt 3 hónapja, na de most rába...tam! Barátnőm szeretne egy lakást venni velem, namost nekem már van egy felüjítandó örökölt hàzam+ a telek amire titokban akartam èpítkezni, de ez így sok! Szóval nem keresek rosszul,de èn nem azért lettem katona és tettem fel mindent egy lap4a màr 20 évesen külföldön, hogy elkú..rjam az összes péntem egy bizonytalan dologra! Ha bele adok a közös lakàsba akkor felújítás meg telek építés sztorno! De ha elhagy utána megint élhetek egy konténerbe a telkemen! Szeretem nem azt mondom mert ő az eggyetlen nő akit a farkamnál közelebb engedtem eddig magamhoz, de attól még mindig a règi vagyok, ha veszélybe kerülök nem érdekel senki semmi! Dönteni mindig szerettem, de èrdekel mindig a kívülállók véleménye!

Èn 21f barátnőm 24 éves.


2020. máj. 22. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Nagyon korainak hangzik ez a lakás, főleg hogy te még csak 21 vagy. Szerintem se fuss bele ebbe, szimplán megmondod hogy ezt nem szeretnéd még.


A felújítandó örökölt házról tud a barátnőd? Ha azt tervezed csinosítgatni, akkor az bőven elég kell legyen ebben a korban, más összetenné a két kezét érte.


Az a baj, hogy a telek akkora titok, ami nem nagyon fér bele egy hosszútávú, komoly kapcsolatba. 20 éves vagy, a családodnak sincs már köze ahhoz mire költöd a pénzed, azt csinálsz vele amit akarsz. Függetlenül attól hogy ezt a nőt közel engedted magadhoz, egyértelműen nem bízol benne, de ilyen takargatással ez nem fog működni.


Te tudod persze hogy akarod ezt intézni.

2020. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna titkolózni előtte, bár az elég árulkodó, hogy még neki sem mondtad el.

Nem tudom mi az oka, hogy titokban akarsz építkezni, de csak akkor lehet valami a kapcsolatotokból, ha őszinte vagy vele. Ha ez nem megy, akkor mondd azt, hogy a felújítandó házra akarsz költeni és nem egy lakásban képzeled a jövőd.

2020. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan gondolhatsz komolynak egy kapcsolatot, ha eltitkoltad előle a telket? Engedd el, buta vagy, mint a föld.
2020. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban hogy vehettél ilyen távol telket? Nem is az, hogy magadtól, előle eltitkolva, hanem, hogy messze. Hisz ha közös jövőt terveztek, akkor a másiknak is van beleszólása, hogy hol éltek.
2020. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tisztességes ember lennél, nem használnád ki hanem otthagynád. Te nem ezzel a nővel tervezel. Nem érdekel, hogy ő mit akar, ő közösen tervez veled, te meg egy önző ghenya vagy.
2020. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem használom ki, de van egy olyan lehetőség is, hogy elhagy! És akkor belefektettem egy házba ahol biztos nem én élnék utána, én meg utána kezdhetem megint előről az egészet! A telek azért titok miv mindenkinek van egy, olyan dolog az életében amit szeret csinálni! Én kiskorom óta szeretnék egy amolyan fiús helye, ahol tudok edzeni magamban gyakorlatosni egy kicsit, mivel katona vagyok és élvezemvazt amit csinálok! Persze legális keretek között nem otthon fogok elkezdeni lövöldözni meg gránátokat dobálni, de gyakorolni lehet nem eles fegyverekkel is! Namost e egy alacsony költsegvetésű projekt inkább lemez és osb alapú! A másik nekem kell néha a magány, nem nem csajozni akarok őszintén szólva szarorok más nőkre, de ezzel ő iy tisztaban van! Valaki kérdezte mióta vagyunk eggyütt 7 hónapja! Azt biztos, hogy nem rajtam múlik, hogy eggyütt maradunk e mert én nem csinálok szart a számból, akkor se ha az életembe kerül!
2020. máj. 23. 12:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem használod ki?

"Ha bele adok a közös lakàsba akkor felújítás meg telek építés sztorno! De ha elhagy utána megint élhetek egy konténerbe a telkemen!"


Tehát nem a közös életeteket tervezed, hanem a saját kis hobbidat. És óh, jaj, ha elhagy, akkor élhetsz egy konténerben a telkeden.


"Szeretem nem azt mondom mert ő az eggyetlen nő akit a farkamnál közelebb engedtem eddig magamhoz, de attól még mindig a règi vagyok, ha veszélybe kerülök nem érdekel senki semmi!"


Milyen veszélybe kerülsz? Hogy nem lesz hol lakni? Szánalmas vagy.

2020. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, hogy nem élek álomvilágban! De a közős életünket tervezem, de szerintem aki néhány hónap után abban hitben él, hogy az ó kapcsata atombiztos és csak erre alapoz az nem normális! Elég embert láttam már tönkremenni így többek között apámat is, hogyxegy vállás vagy szakítás után, hogy járt, és nem hisszem, higy én lennék a fasz amiért nem rakom be mindenem a közösbe, és nem szeretnék semmi nèlkül maradni! Van ház persze van nég 2 esső és beszakad a tető! Persze értrm én, hogy a nők itt úgy gondoljàk, hogy nekik mindent, ha meg nem az szánalmas meg nem kell neki nő, de azért nem minden papi hülye meg irányítható!
2020. máj. 23. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:

És ki jött össze veled ilyen borzasztó helyesírással? Na mindegy, a helyzet a következő. Ha korainak érzed a közös lakást, akkor azt kell megmondani a lánynak. Ha vele tervezel, akkor pedig legyél őszinte.

Az, hogy sunnyogsz, hazudsz, az nem azt jelenti, hogy nem vagy irányítható. És hadd emlékeztesselek arra, hogy ingyen laksz nála, nem kell albérletet fizetned egy idegennek. Itt nem ő használ ki téged, hanem fordítva.

2020. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7 hónap után minden tekintetben korai a közös lakás, főleg hogy 20 éves emberről beszélünk. Inkább a lány nézi hülyének a srácot, mert ilyenbe épeszű ember nem megy bele.
2020. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!