Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne barátságból "szerelem" és utánna "szerelemből" barátság és megint szerelem? (minden más lenn)

Figyelt kérdés

Sajnos muszály elkezdenem a legelejétől, hogy megértsétek.. Szóval egy osztálytársammal még tavaj ekörül összejöttem.. Ennek az előzménye hogy egy osztálytársammal járt, és mikor odament hozzá akkor az én nevem mondta, így a csaj szakított vele.. Na, tartott 3 hónapig a kapcsolatunk. Volt/van egy barátja, (nevezzük most Pityunak) akivel amíg eggyütt voltunk, addig is jól meg voltunk.. Akkor is "bejövős" volt, de ugye nem jöttem volna vele őssze, mert volt barátom.. nem is volt semmi, csak hülyülés.. Mikor szétmentünk a barátommal, akkor elkezdtem beszélgetni "Pityuval".. Jól megvoltunk, kiderült, hogy bejövök neki.. Irkalta a <3-eket meg hogy így szeret úgy szeret.. Viszonoztam neki, mert úgy éreztem szeretem. Mert Nekem ugye szimpi volt.. Csakhogy!! Az exe egy másik osztálytársam.. >< (persze, miért ne..) így ez egy kicsit furán jött ki.. Az exxemmel meg még csak 1 hónapja sem számítottunk.. Kérdezi: na? Nem e összejönnénk, vagy valami.. Mondom neki nem tudom.. (Mert ha összejövünk, akkor egy *** fognak tartani, mert 2 osztálytársam exével jönnék őssze, úgy, hogy egy hónapja sem szakitottunk az exel..) mondta hogy válaszoljak, én meg mondtam, hogy most még nem, de majd talán később.. Ok, neki ennyi elég volt.. Ezután nem irt, semmi.. Én próbálkoztam beszélgetni, meg egyebek, de mondta hogy ne várjam, hogy olyan lesz mint rég, mert nem szeretni ha átverik, meg ha hitegetik.. Mondtam neki hogy az nem úgy van csak még korai, főleg hogy az ex meg mindig szeret (9 hónap után is a mai napig) és akkor még nem akartam megbántani jobban.. Azóta nem is beszélünk csak nagyon ritkán.. Pl nőnapon felkoszontott meg ilyesmi.. Régebben köszönt, ha összefutottunk, mára már azt sem.. Közben nekem meg még mindig fontos.. És úgy érzem hogy már szívesen összejönnék vele, bár egy kicsit meg bizonytalan vagyok az érzéseimben.. Szóval.! Lehetséges lenne hogy ezek után "Pityuval" összejönnénk vagy már teljességgel lehetetlen? És ha igen akkor hogy?

Bocsi hogy hosszú lett..

előre köszi! :)

16/L



2014. okt. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
"újramelegítve csak a töltött káposzta jó"
2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Féltem az ilyen/hasonló válaszoktól.. :'( de köszi! :/ :)
2014. okt. 28. 18:21
 3/3 anonim válasza:
hát még lehetséges csak ez tőle is függ
2014. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!