Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexkapcsolatban valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatban valaki többet kezd èrezni irántad?

Figyelt kérdés

De te nem akarsz kapcsolatot vele, akkor hogyan teszed helyre az illetőt? Elkezdenéd sértegetni, hogy ne kötődjön hozzád?

Vagy teljesen lelépnél az életéből?


2020. máj. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp szerintem ne sértegesd, az csak rosszabbít a helyzeten. Én le lépnék, ennél jobb megoldás nincs. Sajnos tapasztalatból beszélek, nem érdemes húzni mert csak plusz fájdalom lesz annak aki érez is.

22L

2020. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabad senkit sem sértegetni. Ha valaki nem tudja félretenni az érzéseit, akkor nem alkalmas szexkapcsolatra. Ha ezt nem tudod normális kommunikációval megértetni vele, akkor be kell fejezni.
2020. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sértegetésnek nem sok értelmét látom. Inkább próbáld vele megbeszélni normálisan, nem megbántva őt, ahelyett, hogy "helyre tennéd". Ha úgy látod, hogy sokkal több érzelmet visz bele, mint ami neked kényelmes, és ezt nem tudod/akarod elfogadni, mert így már nem jó neked, akkor inkább lépj ki az életéből, de mindenképp beszéld meg vele, ne szó nélkül lépj le.
2020. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 3. válaszolóval! Tapintatosan,de őszintén beszéld meg Vele. Egyébként a szexkapcsolat elején érdemes átbeszélni ki mit vár el,és tud nyújtani a másiknak. Igy a későbbiekben könnyebb erről beszélni,és nem okoz csalódást ha mégsem úgy alakul. Minimális érzelmet lehet,és érdemes is belevinni. Azért nem gépek/eszközök vagyunk....
2020. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lelépnék. Ugyanígy fordított esetben is.

22/L

2020. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leléptem. Birtokolni akart és randizgatni, én ennyire nem kötődtem, ráadásul az emiatti rosszkedvét is éreztette.

N

2020. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!