Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mondta aggódnom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mondta aggódnom kéne vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Fel jött a téma arról hogy meg nézünk e más lányokat, fiúkat az utcán. Mert észre vettem hogy ő meg szokta nézni mikor mellettem van akkor is. Legalább is látom mikor elmegy egy lany nézi nem úgy hogy hm de jó. Amolyan csendesen nézi meg őket. de nem csak rá pillant, hanem van hogy hosszasabban. És megkerdeztem. Azt mondta igen van hogy ha arra jön egy lány csak azért mert pont arra jön és rá néz vagy előttünk jön. de nem megnezi és nem fordul utána hogy hú de jó a segge meg különböző szexuális gondolatok. Egyszerűen ha csinos ruha van egy lányon azt megnezi és van hogy el képzli hogy rajtam az hogy állna. Vagy ha valaki szép akkor is oda téved a szeme. Csak furcsa mert külső szemmel azt gondolom azért néz meg egy lányt mert szexuálisan felkelti az érdeklődését mert csinos lányokat nézeget és kicsit zavar ha mellettem van akkor is észre veszem.
2020. máj. 24. 06:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindenféleképpen szexuálisan érdeklődik bár csinálhatná feltűnésmentesebben is :D
2020. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Természetes, amit csinál. Gondolom te is megnézed a helyes pasikat. Ne csinálj bolhából elefántot, ne légy féltékeny és hisztis.
2020. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De azt mondta hogy nem úgy néz más lányra. Akkor miért mondja ezt?
2020. máj. 24. 07:11
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
azért. hogy ne legyél féltékeny és ne csinálj cirkuszt
2020. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval minden férfi azért néz meg más lányt a barátnőjen kívül mert szexuálisan felizgatja?
2020. máj. 24. 07:15
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Te miért nézel meg más pasit?
2020. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen van hogy én is megnezek egy helyes pasit de úgy probalom hogy ne vegyen észre. Es egyáltalán nem számít semmit ha valaki extra helyes vagy akar ki van gyúrva. Valamiért akkor sem kelti fel az érdeklődésemet. Egy nőnél nem elég az hogy valaki helyes. Mig egy pasinal másképp van ez szerintem.
2020. máj. 24. 07:38
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

"De azt mondta hogy nem úgy néz más lányra. Akkor miért mondja ezt?"


Teljesen világosan és érthetően elmondta. Komolyan addig kell csavarni, szítani a problémát amig ki nem jön a szokásos "mindenpasiugyanolyan"? Örülök h nem vagy a csajom, igy nem kell megmutatnom hol az ajtó.

2020. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

A pasik arra vannak kondicionalva evolucionalisan hogy minel tobb not megtermekenyitsenek. Szerintem ha nem nezne meg masokat akkor lenne gond vele. Amugy meg mi ez a szanalmas alszentseg hogy te is megnezel masokat de ...? Nem ertem ezt a kettos mercet + a benned levo bizonytalansagot. Ezert mondják azt hogy nehez olyan embert talalni aki elfogadja onmagat...

Szerintem a kapcsolatotok sokaig nem fog tartani, egyszeruen ha epkezlab pasid van eszre fogja venni hogy mennyire nem vagy erett.


Bocs...


Lenyeg h jutubeon nezzel parkapcsolatokrol videokat + psychologiarol + nagyon ajanlom popper peter videoit. Tedd rendbe onmagad + kicsit tanulj a vilagrol

2020. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Én például sosem néztem meg más pasikat az utcán. Eleinte nem zavart, ha ő finoman nézett nők után, de amikor már utána is fordult, akkor azért elborult az agyam.

Ha nem illetlenül bámulja őket, hagyd rá. Férfiból van.

2020. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!