Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mennyire tabu vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyire tabu vagy inkább fura nálatok ha 1férfinek valami különleges fétis jellegű vágya lenne?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Érdekelne
Kizáró ok,vége
Csak ha a normál szex kárára nincs
36 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:

Mikre gondolok,öltözz be full börbe,tűsarkú csizma,erős smink,paróka

Vegyél fel 1szerepet!

2020. máj. 24. 11:14
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezekben semmi dúrva sincs, a párom kedvéért megtenném szívesen.
2020. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Hm,a mai világban szerintem ezek simán beleférnek,amíg nem kellene masik embrt bevonni és én vagyok az imádott személy talán meg tetszene is!Bundát és csizmat ajánlgató és bunkó üzenetekre nem reagálok
2020. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ mi. A szerepjáték és a kikötözés oké, de ha a kislábujjamon akar cuppogni vagy a végbelemben turkálni, akkor kösz, én arra a kapcsolatra nem vagyok kíváncsi úgy egyáltalán.


Eleve nem szeretem, ha valaki szexközpontú, de ha mellé beteg is, messzire elkerülöm inkább. Nem akaromagam röhejesen érezni szex közben az aberrációi miatt

2020. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezek még lehet tetszenének is
2020. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Engem nagyon taszít az ilyen.
2020. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha erolteti folyton az nem oke. Mert kvazi ezzel szrba se nezi az en igenyeimet. Ha neha akarja akkor en is benne lennek.
2020. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
És akkor másfél órát kell készülni egy pár perces orgazmusért, ha egyáltalán megtörténik? Plusz előtte beszerezni ezt a sok szart, és hihetően előadni, hogy nem törik el a bordám az elfojtott röhögőgörcstől? Nem, inkább legyen a pasi normális.
2020. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem durva.

Én be szoktam öltözni a szexhez, van egy csomó babydollom, csipkés fehérneműm, harisnyám, miniruhám (van ami full bőr), jelmezek (nővér, rendőr, bejárónő)… direkt szeretkezéshez vettem őket.

A párom imádja mindet.

De havonta csak 1x-2x szoktam beöltözni, tehát a 'hagyományos' szexet nem szorítja ki a szerepjáték.

Ha állandóan csak így akarna szeretkezni az zavarna.

22N

2020. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen taszít engem.
2020. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!