Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elkellene ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elkellene ezt mondanom neki?

Figyelt kérdés
A párom legjobb barátja meglátott félmeztelenül. Egész pontosan bugyi volt rajtam csak. Mikor benyitott bocsánatot kért és ki is ment. Párom nem tud róla...ti elmondanátok? Nem akarom, hogy emiatt romoljon meg a kapcsolatuk. Vagy ez nem akkor ügy, hogy összebalhézzanak?
2020. máj. 25. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet hogy nem mondanám el. Te ismered őket és te tudod hogy a barátja mennyire szókimondó, s elmondja-e neki. Ha igen, akkor szerintem előzd meg. Ha nem, akkor sok értelme nincsen a felesleges balhénak. De ez csak az én álláspontom :)
2020. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
"el kellene". Mikor tanulják már meg az emberek helyesen használni az igekötőket?
2020. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak véletlen volt, nem kell belőle ekkora ügyet csinálni. Ha el is mondod, miért romolna meg miatta a kapcsolatuk? Nem történt semmi, nem szándékosan leskelődött és teljesen normálisan kezelte a dolgot.
2020. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Te ismered a barátodat, csak te tudhatod, hogyan fogadná.

Egyébként nem nagy ügy. Strandon majdnem ugyanígy lát bárki, vadidegenek is, hosszú órákon keresztül. Ha esetleg nudiztál, félnudiztál már valaha, akkor nem is majdnem.

Ha nem akarsz semmit a sráctól (ne akarj), és ő se tőled (ne akarjon), akkor térj napirendre az eset fölött. Ha akarod, mellékesen megemlítheted a barátodnak, de nem muszáj. Ha esetleg extrém féltékeny, akkor inkább ne.

2020. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül megemlítettem a történteket neki, nem csinált belőle ügyet. Viccesen meg is jegyezte, hogy a haverjának legalább volt egy jó napja :)
2020. máj. 25. 13:34
 6/7 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Ez attól függ, h a barátod értelmes ember, vagy nem. Tehát ha valami vadember, aki egy szóra robbanni tud, és nem tud bizonyos helyzetek között különbséget tenni (azaz buta és korlátolt), akkor ne mondd el, hátha titok marad. Ha nem ilyen, akkor viszont érteni fogja a helyzetet, és talán többre értékeli azt, h őszinte vagy.
2020. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy már elmondtad és a párod viccesen vette.

Egyébként is - a rád nyitás bizonyára véletlen volt, normális férfi (a párod) ilyen esetekben nem csinál problémát. Ő sem csinált. Egyébként pedig: olyan nagy erkölcstelenség, ha valaki (egy férfi) véletlen folytán meglátja egy nő melleit? Szerintem nem.

2020. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!