Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkellene mondanom?

Figyelt kérdés
Meg tavaly márciusban találkoztam egy sraccal, nem volt jövője a dolognak, o csak szexet akar, de végül korrekt volt nem is történt semmi, júniusig beszelgettunk, és utána kifujt a dolog. Egy tali volt, utána csak messengeres beszelgetesek mentek, néha ott volt lelki tamaszom de semmi több. Utána max csak latasbol futottunk össze jó párszor meg a városban. (Ez ennyi is lenne.) Utana teljesen megszűnt minden "kapcsolat." Novemberben összejöttem a barátommal, aztán azóta is együtt vagyunk. Most ez a srác ramort, hogy "dejo is szerelmesnek lenni" én meg írtam hogy ugye? (Már banom hogy visszairtam) és kérdezte hogy "akkor én most nem is fiuzok meg semmi? És írtam hogy ha neked baratnod lenne te mit csinálnál? És visszairta hogy akkor nem írna más lanyoknak. És itt ertettem a célzást , hogy ugye én a barátom mellett visszairtam. De nem is akartam semmit, alapból le is zártam a beszélgetést stb. Mármint nincs jelentősége, de hülyén jött ki. Soha nem irok vissza senkinek mióta barátom van, vagy próbálom mindig normálisan lezárni a dolgot. Elkellene mesélnem a barátomnak? Idegesít a dolog.. lehetnek akar közös ismerősök is sajnos, a másik srác meg lehet el is küldi neki a dolgokat.. A barátom mondta,'hogy o mellettem soha senkivel nem alma szoba. Mondjam el neki, hogy irt?

2019. ápr. 26. 22:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nem állna szoba
2019. ápr. 26. 22:46
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mond el neki mert ez egy semmiség de viszont ha mástol tudja meg akkor nem fog neked hinni vagy ha elhiszi valamenyire a bizalma megtörik még ha féltékeny is lesz akkor meg csak anyi a dolgod hogy átöleld és megmondod neki hogy szereted és rajta kívül nem kell más . Szerintem tiszta lappal jó játszani .
2019. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Enis erre gondoltam, mert részemről is apróság, de lehet fordított esetben nekem is rosszul esne valahol. De már banom a dolgot. :/ viszont tényleg semmi olyan nem történt a beszélgetésben ami félreérthető lenne..
2019. ápr. 26. 22:54
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Már nem azért de szerintem az nagyobb bunkóság ha valaki rádír és te válaszra sem méltatod pedig az ismerősöd. Szóval nem arra gondolok amikor egy vadidegen látatlanban írogat.

Visszaírtál, dumáltatok egy-két sort és jóéjt. Sosem értettem hogy az emberek minek csinálnak egy beszélgetésből balhét, ,nagy dolgot.

Ha jól értelmezem sose történt köztetek igazán semmi, nem pajzán dolgokról beszéltetek.

Nem mondom hogy titkold, mondd el nyugodtan csak sose értettem minek kell a bolhábol elefántot csinálni. És ezt most nem feltétlen rád ertem kerdező.

2019. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom. Ha ennyire nyitott könyv akarsz lenni a barátodnak, elég hamar rád fog unni. Nem azt mondom, hogy flörtölj orrba-szájba, de ezt a nagy semmit minek akarod neki bevallani? Én is ilyen nyitott könyvecske voltam a páromnak, nem is becsült sokra. Azóta vagyok nőszámba véve, mióta volt egy nagyon komoly kísértésem és megtudta. De aláírom, hogy volt olyan is, amikor nagyon rosszat tett a kis párbeszédem a kapcsolatunknak, mert sejtette, hogy levelezek az illetővel, de megbeszélni nem tudta, ehelyett érzelmileg eltávolodott tőlem. De azt biztosan tudom, hogy többre becsült volna, ha dongtak volna körülöttem a vetélytársak. Így meg én voltam az a lány, aki megfelelt neki, mert nem kellett senkitől se félteni. Egyszer ő maga mondta, hogy neki azért nem kéne jó nő, mert azt félteni kell.
2019. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát, te sem álltál szoba mással. Mármint nem felszedni akartad, hanem egyszerűen csak ilyeneket irt neked, de te nem akarsz tőle semmit sem. Ő nyomult, adta a szádba a szavakat. Szerintem nem nagy dolog, de én azért szolnek róla.
2019. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fruzs33 ***** válasza:
0%

Én nyitott könyv vagyok,ráadásul vetélytársai is lennének,mert akarnának.

Megvan bennem minden,amit akarnak.

Nem megyek pénzre,nem vagyok alkoholista,bulizós,drogos fajta sem,ráadásul főzéshez,takarításhoz is értek.

Nem kell nekem már az,hogy dugni összejárogatást tartsak.

Az kell,hogy ne érdekemberek vegyenek körbe.

Elfogadja,hogy az asztrológia,a könyvmolyság,és a cica imádat mellett imádom a zenét.(ő is)

Velem tervez mindent,havi 1 program kikapcsolódásnak,minimális közöskép.

Kettős egyéniség ikrekségem lévén.Csak felfelé vezet az utunk,már nem kell más.Tökéletes így.

2019. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg felesleges olyan dologról beszámolni, aminek számodra nincs jelentősége, de megvan az esélye annak, hogy ő esetleg többet lát mögé.
2019. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

az utolsoval ertek egyet.


28N

2019. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem kell minden chatbeszélgetésről beszámolni


2. Helyesen: "El kellene mondanom?"

2019. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!