Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a vékony lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

General kérdése:

Szerintetek a vékony lányok vagy a nőiesen izmos lányok a szebbek?

Figyelt kérdés
A nőies izmos alatt azt értem, hogy pl izmos fenék, izmos has (nem kockás), izomtól formás kar (pl Jessica Biel-é).
2010. júl. 30. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én például utálom, ha izmos a nő. Legyen vékony, cici és popsi telt, de puha legyen, és a feneke se egy darab kő legyen, hanem puhán legyen kerek és formás. Bár az tényleg főleg genetika, hogy egy csajnak milyen feneke van.
2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, na például Jessica azon a képen borzasztó... egy nő puha legyen és gömbölyű. Nem izmokat akarok markolászni, hanem puha cicit és feneket. Nekem ez az egyik ideálom: [link]
2010. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Itt jobban látszik: [link]
2010. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyannyira tetszik.
2010. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy szétlegyen szteroidozva,meg szétszálkásítva,de a normál sportos testalkat a legjobb.A vékony nőkben nincs semmi vonzó,szerintem gyerektesűek,alulfejlettnek néznek ki.De nyilván a kigyurt test férfiállatnak való nem nőnek.De egy fittness-es nő,aki szobabringázik,csak combra meg fenékre eddz,esetleg úszik az pont ideális.
2010. szept. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lány nagyon jól néz ki! Vékony és izmos is egyben! Az a meglepő, hogy amikor nem feszít egy törékeny lánynak tünik, de amikor befeszít akkor meglepődsz, hogy milyen bicepsze van!


http://www.youtube.com/watch?v=WpoNJ6VrF9o

2011. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!