Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartozik egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartozik egy nő, nőiesen telt kategóriába? Linket is küldhettek!

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a kategóriáért!:)
2011. márc. 29. 21:43
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Mi az, hogy nőiesen telt? Tele van nőkkel?
2011. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2up_Eq6r6Ko


Sztem olyan csajok, mint ezek a klipben.

2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

innentől:

[link]


[link]


[link]


idáig: [link]


Az utolsó lehet, hogy már egy kicsit sok combban, de vékony a dereka

2011. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl angliában élek, itt elég sok tartozik ebbe a kategóriába. De igazából nem attól füg, hogy mennyire telt az illető, mert itt vannak eléggé gömbölyded lányok is, de kihúzák magukat mindig, tehát szép a tartásuk a sminkjük, nem hordanak 3 számmíl nagyobb cuccokat, ami lóg rajtuk (és azt hiszik, hogy akkor majd kevésbb tűnnek nagynak, közben meg nem).

Pl egy telt csajnak sokkal szebb a dekoltázsa, mint egy vékonynak, de egy miniszoknya, vagy egy szűk naci nem tesz jót. Ha széles a csípőd, akkor nem jó az öv, de ha arányosan vagy telt, akkor sokkal jobb alakod lesz tőle, mintha a felső csak lógna, mert attól meg inkább gömb alakja lesz az embernek. Sok apró trükk van, amitől nőies lesz az ember, akárhány kiló is. Ha 100 kiló vagy akkor is, ha tudod, hogy mik az erősségeid és azokat hangsúlyozod (pl szép íve van a szádnak és tudod is, hogy hogyan hívd fel rá a figyelmet), akkor senkit nem az foglalkoztat, hogy hány kiló vagy, mert úgy tűnsz majd egy egységnek, ahogy vagy.

2011. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
basszus 21:59 nagyon örülök hogy így látod mert én kb. az utolsó előtti vagyok vagy annyi se és még se kellek senkinek. legalább 1 normális :)
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont az olyan lányok tetszenek, mint akik a 21:59-es válaszoló által küldött linkekben vannak.
2011. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!