Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján melyiküket érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján melyiküket érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, aki idősebb tőlem, de vonzódunk egymáshoz. Flörtölgetünk, meg tökre keresi a társaságom és folyton azt lesi, miben lehet a segítségemre. De ennél több nem történik. Én megjegyeztem neki, hogy igyekszem különválasztani a munkát a magánélettől. De munkán kívül sem történik semmi extra, mintha félne tőlem. Én pedig nőként nem akarok teperni. Idősebb 9 évvel, lehet, hogy ez zavarja. Nálam nem jelentene problémát.

Nem rég jött egy új kolléga, aki velem egy idős és jól kijövünk egymással, de részemről csak baráti, kollegális a kapcsolat. Vele jobban együtt kell dolgoznom, így többet segítünk egymásnak és beszélgetünk. Én segítettem neki beilleszkedni, hogy komfortosabban érezze magát nálunk. Mindig kérdezi, hogy kell-e valami a boltból, általában nem kérek semmit. Egyszer kértem, hogy hozzon egy csokit, de nem engedte kifizetni. Mondtam, hogy majd legközelebb akkor visszahívom. Volt, hogy együtt mentünk kajáért, és akkor is úgy intézte, hogy ő fizessen. Ha valami miatt szomorú voltam, akkor megérezte és este írt, hogy meséljek neki, mert rossz volt így látnia. Az idősebb srác szerint oda van értem a fiatalabb. És mintha féltékeny lenne rá.

Én meg már azt sem tudom, mit gondoljak.


2020. máj. 28. 17:45
A kérdező szavazást indított:
A fiatalabb srác.
Az idősebb.
Mindkettő.
Egyik sem.
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő érdeklődik irántad.

Döntsd el, melyikhez vonzódsz inkább, nehogy mindkettőt kecsegtesd. Mindkét kolléga szabad? Aki foglalt, ejtsd!

Ffi.

2020. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szabadok mindketten. Az idősebbel volt flört, de nem tudnék benne megbízni valamiért. A fiatalabb pedig barátilag érdekel. Csak olyan elgondolkodtató a viselkedése néha.
2020. máj. 28. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondtad a munkát nem kevered a magánélettel, ezután mire számítasz?
2020. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Társalgónak válaszd a most szimpatikusabbat, aztán majd eldől...
2020. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

"Én meg már azt sem tudom, mit gondoljak."

Hát, ha mást nem is, azt mindenképp, hogy baromi szerencsés vagy! Van olyan nő, akinek nem az a problémája, hogy 2-ből 2 vagy "csak" 1, hanem, hogy kereken 0, 2 ezerből is. Ráadásul gondolom, nem rossz egyik sem... Ó, egyszer az életben lenne ilyen problémám...

2020. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem panasz, sem dicsekvés, csak nem tudom eldönteni, hogy hogy álljak hozzájuk. A fiatalabbal kapcsolatban nem tudom, hogy csak szimplán kedves-e. De ha jobban belegondolok, nem fizetem a kajáját olyannak, akit nem kedvelek. Nem szeretnék félreértéseket egyikőjükkel sem.

A magánéleti dolgokat pedig munka után folytatnám, de ez nem zárja ki, hogy kollégával legyen kapcsolatom.

2020. máj. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!