Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiküket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiküket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 fiú közt kell választanom, ami elég nehéz, mert mindegyikükbe van olyan tulajdonság, ami nagyon-nagyon megfogott.. Szóval a kérdésem/kérésem nem az, hogy válasszatok helyettem, hanem hogyha a helyemben lennétek, ti melyikük mellett döntenéte, ill. hogy alapból melyik tetszik a legjobban. Kíváncsiságból, légyszi ne oltsatok be:D Köszönöm.

1. 173 centi körül lehet, izmos, kigyúrt, kopasz, zöldek a szemei. Nagyon vicces, ő a társaság egyik motorja. Nagyon odaadó tud lenni, ha egy lány tetszik neki. Alapból keménynek tűnhet, de egy igazi "angyal", ha velem van. Szerelmes belém. Nem egy okos ember, de nagyon jók a tanácsai, kedves, aranyos, humoros, védelmező.

2. Elég magas (185 körül), barna haj, szúrós kék szemek. Okos fiú, értelmes, kicsit távolságtartó, de persze ez a társaságunkra ugye nem vonatkozik. Nem érzékeny, nem érzelmes, de látszik rajta, hogyha szeret valakit. Nagyon jól "ért" a testi dolgokhoz (ha értitek...), mindig őszinte, mindenkivel. Független.

3. Középmagas, barna haj és szem, átlagos test. Nagyon nagyon szentimentális személyiség. Sokkal "nyálasabb", mint a többiek. Visszahúzódóbb, sokszor mondja, hogy csak kettesben akar lenni velem. Ajándékok, virágok, csoki, stb. Nagyon segítőkész. Bármit megtenne az én boldogságomért, azt mondta. Szeret becézgetni is. Nem annyira eszes.

Az első a leghumorosabb, a második a legokosabb és a harmadik a legérzékenyebb és a legaranyosabb. Mindhárman sportosak. Bocsánat a hosszú szövegért! Szívesen beszélnék erről valakivel privátban is... Köszönöm! Ne szóljatok be légyszi, én is épp elég hülyének nézem magam. 19L


2013. szept. 12. 15:30
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ja, és a körülmények: Első és második legjobb haverok, második és harmadik ki nem állhatják egymást, első és harmadik csak szimplán jóban vannak.
2013. szept. 12. 15:32
 2/35 anonim ***** válasza:
A negyediket válaszd Emese!!
2013. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A negyedik nem tetszik :DDD Köszönöm a válaszod.
2013. szept. 12. 15:34
 4/35 anonim ***** válasza:
Már most látom, hogy ennek nem lesz jó vége...
2013. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ergo tök mindegy, hogy ki lesz az (döntsön a nép...!), a lényeg, hogy mindegyik sportos és jól néz ki.
2013. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
hát a hülyékkel nem sokra mész úgyhogy inkább a második
2013. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tudom!!! Ezért is nagyon bonyolult.. De senki nem adott még eddig használható tanácsot, ezért próbálkozok itt...
2013. szept. 12. 15:38
 8/35 anonim ***** válasza:
2.
2013. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha az egyik fiú lennék a 3közül és ezt megtudnám, hogy kiraksz, mint egy terméket, amit választani lehet kidobnálak a fenébe.
2013. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok az ész hiánya, szóval a 2. srácot, ha nagyon muszáj lenne, de inkább őt sem. :D Nem szeretem a magas pasikat, meg a kék szemet, de főleg azt nem, ha valaki nem tudja kimutatni az érzéseit.
2013. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!