Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire "zavar",ha egy fiú 2 méter magas?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Zavar, de az összkép a lényeg
Nem zavar
50 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az már túl magas, az átlag magasság valahol 165cm körül lehet a csajoknál, szóval ez már ilyen 30cm különbség.😁
2020. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
En 175cm vagyok, szoval engem nem zavarna, sot.
2020. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha mellé jól nézel ki és nem aránytalanul vagy magas, akkor tökéletes

19/L

2020. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Imádom. Már ha mellé nem ilyen fura ízeltlábú alkata lesz tőle, hanem mellé arányosan izmos, arányosan nagy rajta minden. Férjem 206 cm magas, volt vízilabdázó. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam :D
2020. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a 2 meter az mar tul magas. A mostani parom 195 cm, az az 5 cm nem tunik soknak de valojaban az fokent ha valakinek nem csak a laba hosszu hanem a felsoteste is. Randiztam olyan 2 meteres sraccal ahol nyakfajdalmaim voltak a csoknal a szexet meg nem tudtam elkepzelni milyen pozban oldjuk meg. Hamar vege lett uh nem tunodok mar rajta. A mostani parom aranyosan magas vele nincsenek ilyen gondok. 167 cm N/28
2020. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Hozzám ez már túl magas lenne
2020. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
176 centi vagyok és NEKEM ez túl magas lenne.
2020. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én 198 cm magas férfi vagyok. Alapból elég vékony alkatú voltam, de mióta edzeni járok pár éve, azóta feljött vagy +20 kg súly és már jó formában vagyok. (De még mindig nem vagyok 100 kiló.)


Én is sokat izgultam régen azon, hogy biztos túl magas vagyok a legeslegtöbb nőnek, meg hogy a legtöbb nő számára az ideális férfi magasság az inkább olyan 185-190 cm. De ezeken túl kell lépni, mert egyrészt a magasságodon úgy sem tudsz változtatni, másrészt ez a magasság is még bőven elég nőnek bejön. Kis megfigyelés, hogy azt veszem észre a magas nőknek nem szoktam annyira tetszeni, mint az alacsonyaknak. Illetve nem csak a magasság az egyetlen dolog, még a külsőben sem. Ahogy írtam érdemes mellette sportolni. Ha nem versenyszerűen kezdesz valamibe, akkor a testépítést ajánlom a legelején, mert annak a legláthatóbb az eredménye a legrövidebb idő alatt.

2020. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi a francot lehet azon lepontozni hogy milyen magas vagyok es hogy engem nem zavarna?
2020. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
190 cm feletti pasik már nem tetszenek nekem.
2020. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!