Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek egy 190 cm magas, vékony testalkatú (78-80 kg) fiúról? Mennyire taszító számotokra ez a testfelépítés?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen arc, milyen megjelenés társul hozzá. Csak a magasságból és a testsúlyból nem lehet sok mindent leszűrni.
2019. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van rajta izom, oké. Tehát ne olyan legyen, hogy egy nagyobb széllökés kettétöri.
2019. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, de van olyan testalkat amely általánosságban kevésbé vonzó a másik nem számára pl. a férfiak nem kifejezetten kedvelik a testes, elhízott nőket.
2019. okt. 17. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vonzó az arca, akkor vonzó. Mint ahogy egy kövér nő is lehet népszerű, ha az arca szép. Nekem egyébként pont esetem az ilyen típus, de mint mondtad, az arc nagyon fontos.
2019. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőket kevésbé érdekli a testalkat, csak az a lényeg, hogy jóképű legyél. De komolyan, azon kívül kb. semmi nem számít nekik. Sem a pénz, sem a személyiség - semmi.
2019. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haverom is ugyanilyen volt, csak mellette jóképű. Lányok kedvence volt.
2019. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!