Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalabb férfiak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb férfiak valóban úgy gondolják, hogy az idősebb férfiak elhappolják előlük a korosztálybeli nőket?

Figyelt kérdés

Nem szélsőséges korkülönbségekre gondolok, hanem pl. egy 26 éves férfi szeretne kapcsolatot egy szintén 26 éves nővel, de végül mondjuk egy 36 éves férfi lesz a befutó.

Mit gondoltok? Van bennetek bármilyen rossz érzés az idősebb férfiak felé?


2020. máj. 29. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
26 éves férfiak azok kb 18 éves csajokkal vagy még fiatalabbakkal akarnak kezdeni. 26 éves nőre átlagban 40-től felfelé hajtanak a férfiak, az más kérdés, hogy nekem ez anno 26 éves nőként nem jött be és nem is kezdtem velük semmit.
2020. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves férfi létemre 22-30 éves nők között keresgélek, de valahogy nem jön össze. Ennél fiatalabbal nem szívesen ismerkedem, mert még túl "gyerek".
2020. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, meg a külföldiek. :)
2020. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

"26 éves nőre átlagban 40-től felfelé hajtanak a férfiak"


EZ baromság. Mit kezdjen egy 26 éves a papival? Vicces lenne, ha 3 év múlva apám korabeli pasikkal lennék.

2020. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se kezdtem velük semmit, nyilván :) de ők nem érzik magukat papinak, sőt. Meg vannak sértődve, hogy a kora miatt nem kell.
2020. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

26 éves vagyok éppen és nem akarok ismerkedni 26 éves csajokkal. Inkább olyan 20-24 évesek érdekelnek durván. Részben mert úgy képzelem egy 26 éves csajt kb a 28-35 éves férfiak érdekelnek, részben mert szerintem egészséges, ha egy nő fel tud nézni a férfira és ezt könnyebb elérni ha van néhány év korkülönbség és részben mert nekem mondjuk a 21 éves csinosabb, mint a 26 éves. De mondom, ez is a fejemben van hogy egy 26 éves nő mellé előbb illik egy pl. 33 éves férfi, mint én itt 26 évesen. Sosem éreztem ilyet, amiről a kérdés szól. Viszonylag helyes vagyok, jófelé tartok az életben, tudok kommunikálni. Ami sikereim voltak, azok ugyanúgy az enyémek voltak, ahogy a kudarcok is. Se külföldi férfiak (XD), se idősebb férfiak senkit nem vettek el tőlem. Kicsit várom is, hogy idős legyek és abszolút megértem az idős férfiakat is. Bele tudom képzelni magamat a helyükbe, hogy mondjuk ha 35 évesen még nem lesz családom, akkor engem is a 22-28 éves nők érdekelnének majd, nem a 35 évesek. (Azok mondjuk 40 felett.)


Összefoglalva én abszolút megértem az idősebb férfiakat is, nincsenek irántuk ellenérzéseim és egyébként is azt gondolom hogy a felek konkrét korától függően egy 5-10-15 év korkülönbség egészséges a férfi javára.

2020. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
15 év a férfi javára :D tehát nekem 29 évesen egy 44 éves férfival kéne kezdenem, aki ennyi idős koráig válogatott a nők között és nem bírt megállapodni. Hát kösz.
2020. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért írtam, hogy a felek korától függően. Egy 17 éves lány esetében a 10 év korkülönbség is sok, de 35 éves nőnél a 15 év sem feltétlen. A legjobb barátom szüleinél is a válás után az apuka egy 13 évvel fiatalabb nővel jött össze (de ő is 50 körül volt, a nő 35 körül). De ezt mindenki döntse el magának. Ezek nem szentírások, csak iránymutatások, vagy még inkább vélemények. De biztos van olyan 29 éves nő is, aki nem te vagy, aki pedig szépen rámászna most is egy jól karban tartott 44 éves férfira.
2020. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Majd hamarosan már nem fogja olyan jól tartani magát az a 44 éves :D Aztán ahhoz is kell ám idegzet, hogy a fiatalabb nő meg félre kefélget mellette.
2020. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Egyáltalán. Nem ugyanazok a nők a célcsoport. Én a normális nőket kerestem az idősebbeknek viszont a ribik kellenek, akiket lenyűgözhetnek a pénzükkel.
2020. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!