Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy normális, csendes, visszafogottabb lányt találni? Én 22/F Hajdú-Bihar megye

Figyelt kérdés

A környezetemben nincsenek ilyen lányok, ha vannak is még kis fiatalok :) Bulizni ritkán járok, de lehet nem a legjobb helyen keresgélnék :)

Csak jó lenne már valaki :) :)


2010. júl. 30. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nahát én pont ilyen vagyok, csak sajnos nehezen ismerkedem :S és úgy veszem észre, nem kellek senkinek, itt minden srác a belevaló csajszikra hajt :( 16/L
2010. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát bulizni hiába is járnál, az ilyen lányok nem buliznak! Nekik meg az a bajuk, hogy mit csináljanak, hova menjenek, hogy rendes pasik rájuk találjanak (mert 1-a discokat utálják 2-a disco-k televannak részeg bunkó pasasokkal). Talán próbáld meg az internetes társkeresést, jobbat nem tudok kitalálni :S
2010. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Neten találtam meg páromat, 4 és fél éve. Hajrá! :)
2010. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

első!


Írj privátban hátha könnyebben ismerkedünk:)


A netes társkeresőt is próbáltam/próbálom eddig még nem sok sikerrel :)

2010. júl. 30. 17:44
 5/13 anonim válasza:
Nah ezt én is kérdezhetném...én meg sajnos normális fiút nem találok. Mindegyik csak a szexre hajt, én szerelemre vágyom, igaz kötődésre. De eddig még sajnos nem sikerült. :( 16/L HB megye
2010. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
22:12 írtam privátba
2010. aug. 1. 11:25
 7/13 anonim ***** válasza:
menyni 16 éves csendes visszahuzodó lány van:o akor nemcsak én vagyok ilyen :) de én már megtaláltam a párom:)
2010. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. =)

15/L

2010. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hű, tényleg, milyen sokan vagyunk:D Az én exem pont azt unta meg h normális vagyok, és összejött egy ribanccal. De nem bánom mostmár ha neki ez kell akkor legyen boldog. EGyébként kérdező, vannak még ilyen lányok , mint mi, csak rossz helyen keresgélsz. Diszkóba pl én sem járok. Szóval fel a fejjel:)

17/L

2010. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

mindig benézed a házszámot

de ha nem görcsölsz ezen

akkor úgy is rád talál

2010. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!