Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy normális, csendes, visszafogottabb lányt találni? Én 22/F Hajdú-Bihar megye

Figyelt kérdés

A környezetemben nincsenek ilyen lányok, ha vannak is még kis fiatalok :) Bulizni ritkán járok, de lehet nem a legjobb helyen keresgélnék :)

Csak jó lenne már valaki :) :)


2010. aug. 7. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Normálisnak, csendesnek és visszafogottnak lenni unalmas. :D

18/L

2010. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs igaza az első válaszolónak.Ezek szerint ő nem ilyen...

Talán azért nem találtál még rá az ilyen lányokra, mert ők (sem) megtalálhatóak a bulikban, és disckókban.

2010. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy túl nagy elvárásokat állítasz fel egy lánnyal szemben? normális? csendes? visszafogott? nagyon, de nagyon ritka szerintem! valamit hagyj el ezek közül és ki tudja? lehet pont azért fogod szeretni a csajszit, mert a társaság középpontjában van végig és mert mindenki szereti...attól még lehet valaki normális, mert nem csendes :) (áá, nem magamra gondolok:P:D:)
2010. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ te mit értesz normális alatt..

A csendes jellem pedig csalóka. Rám is ezt mondja a környezetem,de csak arról van szó,nem beszélek csak azért hogy hallassam a hangom,legalábbis társaságban nem igénylem ezt. Aztán akivel megtalálom a hangot..tudok sokat is beszélni. Talán ha kicsit jobban körbeírnád magadnak,melyik fogalom alatt mit értesz..

Vagy kihez,mihez képest legyen visszafogott..

Mert egy ember lehet elsőre Ilyennek tűnik,de aztán kiderül Olyan is egy kicsit.


18/L

2010. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én se olyanra gondolok, akinek egy mukkja sincs, de azt sem szeretem ha folyamatosan csak mondja mondja
2010. aug. 7. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:

bulizni ilyen lányok nem járnak

a rendes lányok otthon,könyvtárban vannak pl.

2010. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, igaz én épp a te korosztályod vagyok, csak hogy tudjad, igenis vannak ilyenek. :D
2010. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én pont az ellentéte vagyok :D nekem be nem áll a szám, állandóan pörgök, haverokkal vagyok...és rengeteg barátom van akik ( most nem felvágásból!! de tényleg nem!!) mindig azzal jönnek hogy hogy szeretnek meg volt olyan akivel egyszer beszéltem és olyan dolgokat mondott rólam egy beszélgetés után hogy én is meglepődtem..:D

17/L

te csendes és visszafogott vagy?

2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én egész csendesnek és visszafogottnak gondolom magam :D:D 17/l
2010. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

22:45 vannak ilyen lányok, nem azt mondtam hogy nincs, csak nehéz őket megtalálni, mert ők sem mozdulnak ki olyan gyakran.


22:55 igen én ilyen visszafogottabb vagyok, nem vagyok a társaság középpontja :)


23:07 merrefele laksz? :)

2010. aug. 9. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!