Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szeretne bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne bemutatni az anyukájának? Még soha nem volt ilyen találkozásom! Mi a szokás ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Megdícséred a fia méretét :D

Tegezd, és hívd anyunak!

2010. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bemutatkozol
2010. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

-Köszönsz

-Lepacsizol(ha olyan fajták puszi puszi :)) az én szüleim ilyenek :)

-bemutatkozol-(ha társalogni szeretne akkor társalogtok (ez már csak jó)) :)

remélem segített

az első válaszoló meg 1 paraszt ....

2010. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne feszengj, ne tördeld a kezed, tudom, nehéz teljesen lazának maradni, de igyekezz:) Nem kell görcsösen "jófejnek" sem lenni. Szolidan megérkezni, szemükbe nézve bemutatkozni, hangosan,nem motyogva:) és nyilván kérdezgetnek, mit csinálsz, hova jársz stb. Nem tőmondatokban válaszolni:) Ételt megdicsérni, repetát nem szégyen kérni, én legalábbis ezt tartom természetesnek, mikor fiam hozta az első leányzót, nagyon tetszett, hogy ilyet "mer" kérni. Magyarul nem szerénykedni:) A beszélgetésbe igyekezz belefolyni, kérdezgess nyugodtan, főleg barátod fiatalkoráról, arról nagyon szeretünk beszélni.
2010. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A repeta szerintem is jó ötlet! én nagyon örülnék, ha valaki, aki eddig nem evett a főztömből, kér még:)
2010. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De akkor fingania kell majd.:S
2010. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár nemtudom, hogy fiú-e vagy lány vagy... A probléma mindkét esetben fennáll.
2010. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 haggyámán ***** válasza:

Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél kedves utolsó. Írta, hogy a barátja akarja bemutatni az anyjának, ergo a kérdező lány.

Személy szerint a 4. válasszal 110% egyetértek.

2010. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak meleg párok is, ha nem tudnád. Ne értsd fére, én nem vagyok meleg.:D
2010. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyjának vigyél virágot vagy bombont, apjának nem muszáj ajándék, de ha nem vagy túl csóró akkor valami piát. Ha beértél dicsérd meg a házat, a berendezést. Kajánál szintén dicséret + repeta. Próbálj meg mosolyogni és kedves lenni, ne káromkodj előttük, jah és ha a szüleidet említed akkor ne azt mond hogy "anyámék" hanem hogy "anyumék" vagy "anyukámék"
2010. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!