Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szokás ilyenkor vinni, tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás ilyenkor vinni, tenni?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva megyek először barátnőm lakhelyére, mert a szülei megnéznének, és hát ilyen még nem fordult elő velem, szokás esetleg ajándékot vinni? És mit lenne érdemes?

17/f


2011. aug. 22. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél illedelmes, magabiztos, nem kell nagyon kinyalni magad, csak mintha a barátnődhöz mennél (mondjuk ha egyedül van otthon, vagy ilyesmi..) Ha jó benyomást teszel rájuk, nyilán támogatni fogják a kapcsolatot.
2011. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ajándékot vinned, legalábbis nem szokás. De szerintem vigyél virágot, nálunk legalábbis az nagyon bejön :)
2011. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Az anyukájának vihetnél virágot meg a lánynak IS (ez apucinak szimpi :D )Esetleg ha van pénzed akkor apunak is vihetsz egy üveg bort ,de te csak akkor igyál ha nagyon ragaszkodik hozzá ,nehogy alkesznak nézzen már az első napon ;)
2011. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :), ilyenkor köszönés anyucinak is kézfogás vagy puszi esetleg? :S
2011. aug. 22. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem puszi semmiképp,de az majd adja magát,kézfogás?..hát sztem az nem divat de nem fog megsértődni
2011. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
A kézfogás az alap dolog nem divat ,de persze etikett szabályait betartva :)
2011. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Különösebben nem kell nagyon dolgot csapni ebből. Egyszerű, legyél ápolt, jó illatú, add önamgad, de azért legyél tisztességes és figyelmes.

A szüleid magázd természetesen, napszaknak megfelelően köszönj (Jónapot kívánok, Jóestét kívánok..). Ha nagyon illedelmes szeretnél lenni, az anyukának mondhatod azt is, hogy 'Kezit csókolom!', szerintem ez jó benyomást tenne.

Ha szeretnél vinni valamit, akkor az anyukának egy bonbon vagy virág, az apukának egy üveg bor, esetleg a lánynak is vihetsz bonbont vagy valamit, de ez nem fontos!

16/L

2011. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább kotont vigyél, arra szükséged lesz!
2011. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ott alvós buli :), az túl nyomulós lenne, elsőre már odaköltözök.. :D, szóval ink nem vinnék gumit :D , ki esne a zsebemből, hát sztem picit égne az arcom, de ezek a bon bon meg virágok lehet jók, csak ne higyjék azt hogy ilyen nyaligép vok
2011. aug. 22. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Valld be, hogy csak azért nem viszel kotont, mert szoptatni akarod!
2011. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!