Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak miért öregedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak miért öregednek hamar? Miért nem úgy néznek ki, mint a külföldi férfiak, mint pl. Brad Pitt?

Figyelt kérdés
Már 30 felé őszülnek, kopaszodnak, pocakosodnak. Nagyon szomorú, hogy a magyar nőknek ilyen lepukkant férfiakkal kell beérni és nem olyan sármos pasikkal, mint az örökké fiatal külföldi férfiak.
2020. máj. 30. 17:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
:D
2020. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem iszom alkoholt (két éve már egyáltalán), nem cigizem, sosem drogoztam. Egész helyesen táplálkozom, nem járok bulizni + nem vagyok fent hajnalokig + megalszom a 8 órát. Heti több napon a sport, mozgás is megvan.


Most 26 évesen kb. 20-21 évesnek szoktak tippelni, a személyimet legutóbb 24 évesen kérték el, mert 18 alattinak hittek.

2020. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

A parom iszik alhokolt es dohanyzik is vagy 10 eve, megis elkerik tole is a szemelyit kb minden masodik alkalommal, mert feszesboru babaarca van 27 eves kora ellenere😊 Nem ezen mulik, elozo. Egyebkent rengeteg sracot ismerek, akit siman ot evvel fiatalabbnak gondolnek.

Altalaban a szegenyek, munkasok oregszenek nagyon durvan es csunyan.

2020. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gáz lenne 27 évesen öregnek kinéznie, ezen nem vigyorognék annyira.
2020. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

3. Ja nem ide írtam, hanem egy korábbi kérdéshez, hogy "Tudom, mindenki ismer egy Józsit, aki ezek közül mindet csinálja és mégis fiatalnak néz ki." De ide is ideillik.

Tudom mindenki mindig a kivételeket szereti emlegetni. És igen, a genetika is beleszámít, de hosszú távon az életmód is. Akár csak azzal, hogy a dohányosok 12 évvel korábban halnak meg átlagban a nem dohányosoknál. (De erre megint lehet mondani, hogy mindenki ismer egy Józsi bácsit, aki 95 éves, 80 éve láncdohányos és mégis jól van.) Mert a kivételeket annyira szeretik emlegetni az emberek.

2020. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer elvesztettünk egy szkandermeccset chuck norris ellen, aminek ez volt a tétje. Azóta egy nap alatt kettőt öregszünk, chuck norris egyet sem.
2020. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Napi unatkozó provokátor megérkezett :)
2020. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
5 De en tobb kivetelt ismerek, mint nem kivetelt. Az ismerosi korom nagy resze dohanyzik, es most vannak abban a korban, hogy epphogy leszoktak a gyakori bulikarol, mert mar mindenkinek fontosabb a karrier es a parjuk. Megsem latok magam korul leharcolt, kielt feju sracokat es lanyokat. Szerintem ez inkabb egy olyan altalanositas, amit a nagyon extrem esetekrol akarnak mindenkire rahuzni, aki iszik es bulizik. Egy olyan (no)ismerost tudnek mondani, aki velem egyidos, de szerintem siman egy 8-10 evvel idosebbnek tunik nalam, o csak dohanyzik, plusz gyarban dolgozott regen meg egyeb fizikai melokat csinalt, es rekeszestul vette az energiaitalt, barmikor osszefutottam vele, mindig azt ivott, egyeb normalis folyadekot soha nem lattam inni. Az meg mondjuk nem hidratal nagyon... Aki buliban iszik alkoholt, az altalaban azon kivul azert iszik vizet vagy egyeb normalisabb folyadekokat, valoszinuleg azoknal jon letre ez a korai oregedes, akik a bulikakon kivul is totalisan elhanyagoljak magukat, hetkoznap este is a sor az udito, az arcapolas meg maximum annyit jelent, hogy zuhany kozben lefrocskolik az arcukat is egy kis vizzel. Es hat ezek inkabb a munkas retegre jellemzo dolgok.
2020. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon sok múlik az életvitelen. Én mióta megtaláltam a jelenlegi munkám, ahol a fizu is jó, sokat sem kell dolgozni, sőtt el sem fáradok, azóta kisimultam teljesen. Van időm és erőm, eljárni sportolni, ami szintén nagyon jót tesz.

Nem csodálkozom hogy az átlag ember le van pukkanva, hiszen napi 12 órát robotol, és gyakran hétvégén is dolgozik.

A te Bred Pittyed tudod mennyit dolgozott életében?!....

2020. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Zöld pipa a kérdezőnek. :)
2020. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!