Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben és Instagramon is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben és Instagramon is miért sokkal nyitottabbak a külföldi nők?

Figyelt kérdés

Egy ideje követek nőket instán, akik lábfétises férfiaknak kedveznek kreatív képekkel a csodálatos lábfejeikről. Miért van az, hogy bármit kérünk tőlük képek, videók terén, zokszó nélkül teljesítik? A magyar nők meg semmit.


Élőben is ismerkedtem anno külföldi nőkkel egy projekt során. Százszor barátságosabbak, nyitottabbak, elfogadóbbak, mint hazánk lányai.


Mi ennek az oka itthon?


2020. ápr. 7. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is vannak fétiseim, mégsem erőltetem rá másokra. Ezt kéne már felfogni, amikor ide ömlesztitek a lábas kérdéseiteket.
2020. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt nem érdemes általánosítani, mert sok kedves nő van itthon is. Másrészt teljesen más kultúrában nőttek fel és élnek. Ha van lehetőséged rá, próbáld ki hogy kimész egy nyugati városba 1-2 hétre. Teljesen más felfogás, 1 hét alatt többször hallottam a köszönöm és a bocsánat szót, mint itt egész életemben.


Nem azt mondom hogy feltétlen jobb ott, szeretem Magyarországot és szeretek itt élni, nem élnék külföldön. Az viszont tény, hogy teljesen más világ a kettő és nem (csak) a fizetések miatt.


Hogy a fétiseket kiszolgáló külföldi nők hogy viselkednek, az szerintem lényegtelen, az általánosításodra próbáltam reagálni. Ugyanis ők azért viselkednek így, mert az az érdekük hogy minél nagyobb tábort kiépítsenek, hisz az hozza nekik amiért csinálják (figyelem, pénz, rajongás, stb.).

2020. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Mert a magyar nők rohadt undokok. Elég elolvasni az itteni válaszaikat.
2020. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

"Mert a magyar nők rohadt undokok. Elég elolvasni az itteni válaszaikat."


Kérdező kommentje: "Ez lófaşz, nem válasz." :)

2020. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
😄
2020. ápr. 7. 23:10
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező egy hisztis kisgyerek szintjén van. Nullázz le engem is a bunkó 50%-os haveroddal karöltve. Aztán szagolgassátok egymás lábát.
2020. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#7: Most nekem ehhez mi közöm? xdddddd


Költői kérdés volt, ne válaszolj, mert látom rajtad idegbeteg vagy. Félre nyelted az elalvás előtti tejcsit vagy mivan?


Amúgy két ember nem is elég hogy nullára pontozzon, több értékelés kell hozzá te nagyokos.

2020. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy mi baja. Szeretettel kell felé fordulni. Más nem segít.
2020. ápr. 8. 00:26
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert még nem tudják, milyenek a magyar pasik.
2020. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Ts most komolyan azon rinyalsz, hogy idegen nők nem küldenek magukról fetises képet?


Amúgy azok valszeg ilyen bizniszt futtatnak, a leendő ügyfelekkel meg mindenki kedves.

2020. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!