Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nézek tarskereso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek tarskereso oldalakat miért mutat ilyen hirdeteseket?

Figyelt kérdés

Közös wifin vagyunk 5-en, ha cikkeket olvasok sokszor mutat tarskereso hirdeteseket és olyankor mindig nőket mutat és nem férfiakat. Én ugyebár nő vagyok. Lehet a közös WiFi használat miatt olyan, hogy olyan hirdeteseket kapok amiket más nézhet? Vagy az miatt kapok ilyen hirdetés, mert párkapcsolati témájú cikkeket olvasok?

Bár mondjuk autós hirdetéseket is bedob és azokrol meg végképp nem olvasok.



2020. máj. 31. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Közös, vagy nem közös wifi, de a minden eszközön más alapján dobálja be a reklámot, ha sehol nincsenek engedélyezve a cookie-k, akkor teljesen random fog reklámokat megjeleníteni. Nem lehet, hogy a google fiókoddal máshol is be vagy jelentkezve? Vagy közös netflix, spotify stb fiók valakivel?
2020. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs semmi ilyesmi.

Viszont a párom elofizetesere vettük a telefonom.

2020. máj. 31. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyen kerdeseket irsz ki akkor ilyen hirdeteseket kapsz
2020. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem te, akkor más néz.
2020. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Párom bongeszett akkor láttam hirdetésbe nála, egy ilyen reklámot hogy ismerkedj érett nőkkel és én is ezt a reklámot kapom nő létemre.. Lehet hogy ő néz akkor?
2020. jún. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!