Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, aki így néz ki? Tízes skálán hány pontot adtok rá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. máj. 31. 19:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Csak szólok, hogy ha mondjuk 8-ast adsz valakire, az azt jelenti, hogy a nők felső 30 %-ában benne van külsőre, de a felső 20 %-ban nincs. (a felső 20 % a 9-esek és a 10-esek). Ez a csaj tutira benne van a felső 20 %-ban, simán.
2020. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

#2

Te láttál már szépségversenyt? Az összes csaj szinte klónja egymásnak. Sőt, a legtöbb pénzes. A szépségversenyeket nem a szegényeknek találták ki, az a gazdagok "hobbija".

Egyébként eléggé szánalmas a gondolkodásod. Élj már a valós világban, kislány. Láttál már kövér csajt pasival? Gondolom igen. Láttál már izmos, sportos csajt kapcsolatban? Gondolom igen. Láttál már teljesen átlagos csajt pasival? Gondolom igen. Na, akkor..?? Leesett végre, hogy miről írtam?

2020. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Eleg lett volna csak egy fotot betenni az arcarol, egyet meg a testerol.


Nekem nem jonnek be az ilyen szlavos kulseju nok. Egyebkent nem csunya, de hat na.

2020. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen nagyon jól néz ki. A többin csak olyan átlagos, átlagosnál valamivel jobb (Ha a ruhákat nem nézzük). Ennek ellenére 9 pontot adtam, ez nekem egy fullos csaj lenne.
2020. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem jön be. Nagyon vékony a felső ajka, kicsik a szemei.
2020. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi lennék, én járnék vele. 😃
2020. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%

11. A skála nem úgy néz ki, hogy 1-es az alsó 10%, 2-es a következő 10%, 10-es a felső 10%, stb...

[link]

Hanem valahogy így néz ki, mint itt mondjuk a zöld, hogy középen sokkal több nő van, mint a széleken. Vagy tudjátok, olyan mint az IQ-skála:

[link]


Remélem érthető amit mondani akarok.

2020. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretek pontozni, úgyhogy csak szövegesen: a képek alapján nagyon vonzó nő.

Kicsit azért hétköznapibb fotókra is kíváncsi lennék, elvégre nem így jön haza az ember a munkából péntek este...

2020. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17 nálam meg nem lineáris a skála, jó? :D
2020. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
A kommenteket olvastam el előbb és csak utána nyitottam meg a képeket. A kommentek alapján valami gyönyörű nőre számítottam. Ezek után nagy csalódás volt. Még hogy felső 10-20% :D Átlagos, semmitmondó, fatörzstestű tucat lány.
2020. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!