Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, aki így néz ki? Tízes skálán hány pontot adtok rá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. máj. 31. 19:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%
Nálam is lineáris a skála, mert az definiálható: minden szinthez az adott életkorú nők 10 %-a rendelhető.
2020. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Durván az esetem. 8-9/10.
2020. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

19-21.


Ezt a skálát ismeritek?


[link]

2020. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nagyon szép nő, simán járnék vele. Természetes, egyszerű szépség, nem hivalkodó.

(És a szokásos dolog történt: Mivel egy netről szedett, talán modell csajról van szó, ezért lepontozták azt, aki szerint nagyon szép és felpontozták azt, aki szerint átlagos. Ha egy homemade, alaktalan, magára nem adó túlsúlyos nőt raktál volna ki, akkor meg szépnek találta volna a többség. Hát, ez itt ilyen. Ennyire alapozhatsz az itteni véleményekre.)

2020. jún. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként akár ki ez nő nagyon szép. Sokan írták én is csak azt tudom írni, hogy igen. Elragadó a mosolya, szinte magával ragad. Szóval részemről ment a 10 pont.
2020. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Amúgy mire jó ez a kérdés?


Te így nézel ki?


Vagy próbálod másokhoz hasonlítani magadat, esetleg önbizalmadat növelni?

2020. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!