Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj neki, ha más férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj neki, ha más férfiakkal is lefekszem?

Figyelt kérdés

Van egy lakótársam, akivel szexkapcsolat volt köztünk. Aztán összejött egy lánnyal, akkor mondtam, fejezzük be, de aztán mégis lefeküdtünk még utána is. Most azt mondtam neki, hogy én nem vagyok hajlandó így vele lefeküdni többet, ha van barátnője. De mivel a lány másik városban lakik, és ritkán találkoznak, a vírushelyzet miatt pláne, mindig bepróbálkozott, meg elvileg nyitott kapcsolatban állapodtak meg. Most elkezdtem ismerkedni én is, és neten összejöttem egy pasival, egyszer találkoztunk. Mikor mondtam neki, teljesen kiakadt, hogy vele bezzeg nem akartam lefeküdni, más pasival meg igen. Tökre besértődött, és olyanokat mondott, hogy egyébként tök csúnya vagyok, csak azért feküdt le velem, hogy nehogy szűzen haljak meg, más férfinak úgyse fogok kelleni amint levetkőzök. Most mi a baja? Tényleg bunkóság volt más férfival ismerkednem?

L/23


2020. jún. 1. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen, hogy emberek mennyire képesek saját magukat önszántukból megaláztatni másokkal.
2020. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, mert vele nem akarsz már lefeküdni.
2020. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert nárcisztikus, te meg hagyod magad ráadásul
2020. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a baj, hogy másokkal lefekszel, hanem az, hogy vele nem.
2020. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bunkóság? Ott voltál neki állandó sex tárgynak, de ez már nincs így és ez idegesíti. Főleg, hogy jelentősen redukálódik az esélye arra, hogy visszakapja ezt az állandó kielégülési lehetőséget, mert más férfival is találkozgatsz.
2020. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Látod kérdező?


Ezért van az az íratlan szabály, hogy a lakótárs, munkatárs, iskolatárs, TABU, szexuális téren.


Majd koppansz, ha kirakat a főbérlővel!

2020. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny!!

Hagyd rá!

F

2020. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy egy ilyen szégyen ember véleményére egyáltalán hallgatsz
2020. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Én miért nem találok olyan nőt akit ennyire meg lehet alázni?
2020. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Ez mitől lenne alázás?XD

A csávó alázza saját magát:D

2020. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!