Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejelölök egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelölök egy ismerős személyt FB-on, és az megjelöli a barátkérőmet "kéretlennek" ( tehát többet nem tudok neki barátkérőt küldeni) az azért lehet, mert egyáltalán nem bír? haragszik?

Figyelt kérdés
Több ilyen előfordult már.. és csak is olyan emberekről van szó, akiket ismerek élőben...
2020. jún. 1. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hátha nem igazoltak vissza és írtál nekik akkor beleteszi a fb automatikus a keretlen uzikbe és onannn ha visszaigazol megjelenik sima uzibe de ha akar amugy is tud válaszolni ra.
2020. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk milyen a kapcsolat köztetek, ezért elég sok minden miatt lehet. De kezdésnek az szinte biztos, hogy nem érdekled az illetőket.
2020. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem érdeklem az illetőket, akkor csak simán nem jelölnek vissza. De ebben a helyzetben nem csak elutasították a barátkérőmet, hanem egyenesen úgy jelölék meg, hogy többet ne tudjam őket bejelölni.
2020. jún. 1. 16:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát "kéretlenként " jelölték meg. Ami azt takarja hogy többet nem tudom őket bejelölni, csak üzenetet írni.
2020. jún. 1. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohh akkor rosszul tudtam, ezesetben meg mi a kérdés egyértelműen nem bírnak
2020. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hányszor jelölted be ezeket az embereket egymásután?

Még soha senkire nem nyomtam ilyet, nem is tudtam, hogy lehet. De gyanítom nem csak egyszer bejelölted aztán kész. Vagy nem is igazán értem honnan látod, hogy nem tudod őket újra jelölni? 🤨

2020. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyetlen egyszer jelöltem be őket! Amugy is éevente ha 10 ember bejelölök az sok.

Ha valaki jelölését vissza utasítod, akkor felugrik egy olyan fülecske hogy "kéretlennek jelölöm " és ha arra rá kattintasz, az illető ember, aki téged bejelöl, többet nem tud bejelölni soha... mert eltűnik számodra az a gomb az adatlapjáról hogy "ismerősnek jelölés".

2020. jún. 1. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
🤷
2020. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyi vannak olyan típusú emberek akik olyankor is leblokkolnak ha nem csináltál ellenük semmit, olvastam itt olyat is :D, viccesek. Ez az a réteg akiknek az információ sok. Ez a magyarázata az ilyennek szerintem, nem tudják kezelni a sok gondolatot. Kb. olyan lehet nekik, mint egy telepatának aki nem tudja kezelni a képességét.


Kellene egy tanfolyam ilyenre is, 50 ember a tanfolyamon személyesen, és ismeretlenül, és elkezdheti blokkolni őket, aztán feloldas, és az 50 embertől ő kér barát felvételt, és őt blokkolják. Utána megbeszélik kinek milyen érzés volt. Amúgy szerintem nekik az a problémájuk, hogy nem tudják hogy kezelni a több magánéleti posztokat, amiknek a helye nem az üzenőfalon lenne, van hogy valaki túlzásba esik ilyen téren, és mikor egész mást keresne az ember de jön a sok ilyen poszt és nem találja az ember hogy kell metszeni pl. a gyümölcsfát, mert talált egy tök jó kertészkedős bejegyzést, akkor idegesítő tud lenni, mikor ilyen posztok között kell keresgélnie. Van beállító rész is ahol ezt tudja szabályozni de az emberek nagy többsége nem ért a beállításokhoz, és olyankor előfordul, hogy már dühébe kezd el blokkolgatni, tippem szerint.


A te helyzetedben nem kell vele foglalkozni, nem akarja hogy az ismerőse legyél szerintem.


Azt megérteném, ha mondjuk azért blokkol le valaki valakit mert nem volt becsületes vele, és azt is megérteném, ha a lehetséges közvetlen ismerőseit,akiket nem ismer is leblokkolná, hogy ne tudjanak semmilyen információt csepegtetni róla. Joga van hozzá, mert nem akar zaklatás áldozata lenni, pláne ha mondjuk furcsa hívásai voltak ismeretlenektől, de ezt a részét nem értem, szimplán meg lehet írni felvétel nélkül, hogy ne haragudj de nem szeretnék cimbizni, vagy szimplán visszautasítja a kérést a barát jelölés levétele nélkül.


Az is lehet, hogy sokan kértek barát felvételt, és már te voltál az x-edik és elege lett, mert lehet nem jutott eszébe hogy ismer téged, és már ez után úgy döntött, hogy ismeretlen embereknél leveszi a barát kérőt.

2020. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Latasbol ismernek es nem akartak baratkent mindent lattatni az eletukbol?
2020. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!