Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak! Ha egy dekoratív orvos nő meg akarná csalni veletek a párját, élnétek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ki a f*szt erdekel, hogy orvos?
2020. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Már 1X kérdezted. Igen a válasz.
2020. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincs/eddig nem volt párom, így a nélkül is bejönne egy doktornő.
2020. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék

F

2020. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44F?
2020. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Gerinccel születtem. gerinctelen nők meg hidegen hagynak
2020. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít hogy orvos e...
2020. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, hogy voltam már közel 30 nővel, de még soha nem voltam olyannal, akinek közben párja lett volna. Közben pedig annyit hallani a megcsalásokról, ehhez képest még sosem jött össze az, hogy velem csaljanak meg valakit. Szóval már csak ezért kipróbálnám, hogy megtudjam milyen.
2020. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Igen.Akklr is ha nem vagyok egyedülálló és ő se lenne az.Jellemtelen vagyok ilyen téren
2020. jún. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ki a ló..... érdekel, hogy mi egy nő foglalkozása? Esetleg párkapcsolatban számít ez, mert ha űrhajós akkor hónapokig maszturbálhatsz, ha légiutas kísérő akkor nem te fogod csak dugni, ha munkanélküli akkor meg sokba fog kerülni. De egyébként 100 férfiból egyet érdekel, hogy mi a nő foglalkozása, de az is valószínűleg biszex pasi lehet. Nők izgulnak erre, hogy rendőr legyen a pali, katona vagy doki, férfit ez nem érdekli. Ugyan úgy dugnék meg egy 45 éves jó testű takarítónőt, mint egy 18 éves feszes szakmunkás csajt vagy egy 25 éves titkárnőt. Aki ilyen kérdést feltesz az meg könnyen lehet, hogy meleg, érdemes ennek utána járni.
2020. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!