Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz utánam minden exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz utánam minden exem “sikeres/ ‘több’ ember”?

Figyelt kérdés

Az utolso ketto exemmel miutan szakitottam rendkivuli utat jartak be. Az egyikuk amig vele voltam el volt hizva 120kg, rossz fizetes, ugyanaz a munkahely 10 eve. En mondtam neki valthatna, szeretnek majd csaladot azert jo lenne…es kedvesen probaltam terelni a fogyashoz.

Majd szakitottam vele tobbek kozott ezek miatt is, nem lattam vele a jovot. (Nem hanytam ezt a szemere, hogy ezek miatt is) Par ev alatt ez a srac odajutott, hogy testepito versenyekre jar, tobbet meg is nyert, munkahelyet valtott szinte azonnal es jol keres, tanul stb.


A masik exem szinten mig velem volt elkezdett hizni, de nem ilyen szinten, emellett borzalmasan lusta volt, hiaba lattam benne, hogy egy zseni es amugy emiatt is voltam vele, mert rendkivuli embernek lattam ot, de mellettem semmit nem csinalt, sehova nem jart el, nem tanult stb, zullott folyamat, majd kb majdnem bekattant es emiatt szakítottunk.

Azota rengeteg dolgot csinal, nagyon sok mindenben tehetseges es ezt mindet kamatoztatja, kulonbozo képzéseket tart, eload stb.


Egyszeruen nem ertem miert utanam es miert nem velem? A mostani baratom is nagyszerunek latom, de mintha mellettem megállt volna az elet. Amikor velem vannak kb, mint valami örültek csak szexelni akarnak, csak velem lenni 0-24 es semmi mas nem szamit.

Vagy ez minden ferfira igaz, hogy kapcsolatban ilyenek?


ápr. 29. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, de nagyon kamu gyanús kérdés...
ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem exem nagyon visszafogott. Ő maga nem mutatott fel semmit de engem tudott szekálni dolgok miatt. Mióta szétmentünk hirtelen találtam munkát és megvettem az álom kocsimat.
ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Először is…neked lehet valami ingerenciád arra, hogy olyanokkal járj, akiket meg kell menteni. Akik a béka segge alatt vannak fizikailag, mentálisan, karrier szintjén. Mintha valami hőst akarnál játszani, aki kihúzza ezeket az embereket a szarból, vagy sajnálatból vagy velük, vagy nagyon alacsony az önbecsülésed. A legtöbb nő alapból össze sem jönne ilyenekkel, ezért mikor elhagyod őket, azt érzik, hogy bizonyítaniuk kell, hogy lásd “kit veszítettek”. Mert rajtad kívül más kb. kutyába sem venné őket.
ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Alacsony az onertekelesem/onbcsulesem, de olyat soha nem ereztem, hogy barki meg akarok menteni. Azt sem gondoltam, hogy a beka segge alatt vannak ezek a ferfiak amikor jarni kezdtem veluk, mert ennel azert sokkal rosszabb pasik is vannak. Ok nem voltak a piramis csucsan, de keves ferfi van ott, szoval nyilvqn nem onnan nezelodok.

Olyan pasik voltak akikben lattam potencialt arra, hogy csaladot alapitsunk vagy hazassag, hosszutavu kapcsolat stb.

Nem tudom miert alakult igy, hogy csak utanam voltak kepesek erot gyujteni.


A masik kerdes ami kozben fogalmazodott meg bennem, hogy miert van az, hogy kb 0-24 csak szexelnenek?? Ugy erzem ez ami nagyon elviszi a dolgokat. Az utolso exem konkretan maniakus lett, de tenyleg nagyon szelsoseges dolgok tortentek ott… nem ertem

ápr. 29. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva jártam. Volt egy exem, aki teljesen lehúzott a maga szintjére. Nem engedett tovább tanulni. Közölte velem pökhendien, hogy nem gondolom azt, hogy az egyetem miatt még minimum 4 évre lekötöm őt Magyarországon. Azt akarta, hogy sokat gályázzak kevéske pénzért. Mellette a hobbimban sem teljesedhettem ki - ez az írás. Jelenleg az első könyvem kiadásán dolgozok, ami nagyon közel van már. Őt teljesen felháborította, hogy rajta kívül van más dolog is amivel foglalkozni szeretnék. Csak annyit akart, hogy legyek született (persze nem eltartott, mert dolgozzak azért) feleség, nyaljam ki a sggét és szüljem halomra a pulyákat, mert neki nagy tsalááád kell. Egyszerűen megrekedtem mellette és sem emberileg, sem karrierben, semmiben nem engedett fejlődni. Aztán megismertem a férjemet és hatalmasat fordult velem a világ. Anya lettem, feleség, de jelenleg tovább tanulok és ha elvégzem, a fizetésem többszörösét fogom megkeresni, és akkor ott van az írás is ami szintén megvalósulni látszik. Hogy az exem ezt tudatosan csinálta-e? Fogalmam sincs.


Lehet, hogy te is ezt csinálod. Nem feltétlenül gondolom azt, hogy Messiás komplexusod lenne, de azt sem, hogy te olyan erős nő vagy, hogy megmentetted őket a kipusztulastól. Szerintem valahol visszafogod magad mellett a partnereket és a hiba a te készülékedben keresendő.

ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5, en szoktam mondani a pasimnak, hogy ne legyunk 0-24 egyutt, menjen valamerre, de nem teszi meg. Mintha ram lenne kotve es engem ez zavar. De ugyanez volt a tobbi exem is, nem birtak egy percre se nelkulem lenni. Csak velem lenni es szex, szex, meg fetrenges. Ha mondom, hogy megyek olvasni/tanulni barmi mar neztek ram, hogy ne hagyjam magara… szoval baromira nem volt bennem a visszatartas. Exemnek is mondtam miert nem csinalja amit szeret hangszerek, tanc, iras, tanitas stb de valamiert semmi nem erdekelte amikor velem volt.
ápr. 29. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fura. Nekem sose volt ilyen betegesen ragaszkodó pasim. Mindnek volt élete rajtam kívül is, nekem is. Munka, sport, egyetem, barátok, intéznivalók stb. Ettől független együtt voltunk sokat, heti pár alkalommal, de nem bírnám, ha valakinek abból állna az élete, hogy fekszik velem az ágyban.
ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.


Egyszerűen akkor nem akarnak melletted fejlődni. Nem motiválod őket eléggé. Hiába jó a szex, mikor nem szeretnek téged eléggé ahhoz, hogy pl. jobb keresete legyen, mert majd mondjuk egyszer családot akarna veled. Ők szerintem ilyenben nem gondolkodnak veled. Rossz a kosár amiből válogatsz! Elmondásod alapján kb szamár vagy a ló helyett. Elvannak veled, jó a szex, kielégítő, de nincsen semmi közös cél, nincsen motiváció és nincsen jövőképük. Egy autópálya melletti parkoló vagy nekik, ahol kicsit megpihenhetnek. Érdemes lenne magaddal is foglalkozni egy kicsit, mivel visszatérő jelenségről van szó. Pszichológus, kineziológus többet tudna mondani erről, hogy mi a baj a kötődési mintáddal.

ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, nem, pont veem akart az osszes csaladot. mindketto eljegyzett es en hatraltam ki. Mindig en voltan az etalon no nekik, de valamiert lustak voltak.
ápr. 29. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy/voltál te etalon nő nekik, nagyon rosszul gondolod. A férjemet én pl motiválom csak azzal, hogy együtt éljük a jelent és együtt tervezzük a jövőt. Ez meglátszik azon, hogy sikeresebb a munkájaban, mint amikor megismerkedtünk, csinálja a házunkat, a fészkünket. Gyerek előtt együtt jártunk edzeni, odafigyelt magára, az étkezésére. Megvolt a húzóerő, a motiváció. Tovább akar tanulni ő is, nagyon gondolkodik rajta, hogy a karrierjében még előrébb léphessen stb stb. Hiszed vagy sem, de melletted parkoló pályára tették magukat, csak ellébecoltak melletted, aztán amikor egyedül voltak vagy esetleg más partnerrel, akkor jött meg a motiváció arra, hogy változtassanak. Én szerintem neked nincsen sem szuper erőd, nincsen se varázs pncid, nem vagy szupernő sem. A hiba még mindig benned van és nem a férfi partnereidben! Pszichológus, kineziológus tud neked segíteni, mert valahol tényleg szarul kötődsz és mégis sikerül a legrosszabbat kihozni az (állításod szerint) az emberekből, az pedig nem a partnerek hibája, hanem sokkalta a tiéd. Szerintem ez nagyon nem pozitív, hanem sokkal inkább eléggé negatív dolog. Kevés önbizalom? Nincsen önértékelés? Azt sugallod feléjük esetleg, hogy te nem érdemelsz semmit, csak egy parkoló pálya vagy? Gondolkozz el, mert ha egy ellustult volna melletted azt mondom, hogy oké, de ez visszatérő jelenség, tehát biztos, hogy te csinálsz valamit nagyon rosszul.
ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!