Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létező jelenség, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező jelenség, hogy a lányok/nők pont azt kerülik leginkább, aki nagyon tetszik nekik? Nem magamról van szó (?)

Figyelt kérdés

Szerintem egyébként létező jelenség, csak mostanában tűnt fel igazán (jelen esetben nem rólam van szó, csak eszembe jutott), hogy a lányok feltűnően kerülik azt, aki nagyon tetszik nekik. Ebben van némi igazság?


Lányok, ti mit csináltok ha egy olyan fiú/pasi van a közeletekben, a közvetlen környezetetekben bárhol, aki nagyon tetszik, sőt, már-már szerelmesek vagytok belé, de ezt a fiú nem tudja?

Kerülitek, vagy nem, esetleg csak akkor amikor nagyon reménytelennek érzitek, hogy bármi legyen belőle de ettől függetlenül annyira tetszik, hogy nem bírjátok levenni róla a szemeteket, HA éppen nem vesz észre, mert ha észrevesz elkapjátok a fejeteket.

Írjatok ilyesféle történetet ha volt már ilyen, amikor nagyon tetszett a fiú.



#fiú, pasi, férfi, srác, lány, csaj, nő, cica, popsi
2020. jún. 3. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Hogy lehetnék már-már szerelmes valakibe, akivel kerülöm a kontaktust, szóval igazából nem is nagyon ismerem? Maximum akkor bejön az illető.

Volt, hogy valakit tudatosan kerültem, aki tetszett, mert amúgy nem akartam tőle semmit, próbáltam vele semleges viszonyt fenntartani. Osztálytársam volt szakgimnáziumban, és alap szabály volt, hogy osztálytárssal nem kavarok.

Ezt simán el tudom képzelni másnál is, nem csak nőknél. Például bejön neki egy közvetlen kollégája, bejön neki a haverjának a csaja, bejön neki a nővérének a pasija. Ezek sajnos nem tudatos dolgok, nem tudod irányítani hogy valaki vonzó-e számodra vagy sem, de a félreérthető szituációkat könnyen el lehet kerülni, ha nem "sündörögsz" az illető körül.

2020. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Létezik, nálam gyakori. Azért van, mert nekem nagyon bejön az illető, én viszont neki nagyon nem (ronda, nulla kisugárzású, kicsit sem vonzó nő vagyok). Így bár nagyon szeretnék minél többet és minél inkább a közelében lenni, mégis kerülöm, ha ez nem megoldható, akkor nem szólok hozzá, nem nézek rá, nem is köszönök neki, ha nem "muszáj". Védem magam, nem akarok még látványosabban a kis szánalmas, "álmodik a nyomor" kategóriás rusnya béka szerepében tetszelegni.
2020. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem most bejön egy kollégám. Kerülöm, mert nős. Inkább rá se nézek, úgy csinálok mintha észre se venném
2020. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Képzeljétek el férfiként ezek ellenére is köteles vagy odamenni a csajhoz és jópofizni, mert elvárjátok tőlünk ha akarunk valamit.😋
2020. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
#4 Szerintem ez nem így van. Ahhoz menjetek oda, aki nyitottnak tűnik, és egyértelmű jeleket ad. Ez, amit mi csinálunk ilyenkor (#2 vagyok), pont arról szól, hogy NE közelítsetek. Mindegy, miért, annyi a lényeg, hogy ne. Sosem vártam el egy nekem bejövőtől sem, hogy az említett viselkedés ellenére jöjjön, nyomuljon.
2020. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Olyankor vagyok visszahúzódóbb a természetemhez képest, ha valaki olyan tetszik, aki nem szabadna, vagy épp ő nem viszonozza. A visszahúzódásom akaratlan, épp csak túlságosan vigyázok nehogy túl sok legyek, nehogy érzékeltessem, hogy tetszik.
2020. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
5# Ha az se menjen oda hozzád aki tetszik, akkor pontosan mi a terved az elkövetkezendő időkre?😀
2020. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt ne itt vitassátok meg utolsó, jó?
2020. jún. 3. 12:41
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
#7 Talán félreérthető voltam. Az jöjjön oda, aki tetszik ÉS akinek én is tetszem. Azzal szemben nem is tanúsítok ilyen viselkedést.
2020. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez tini kategória....


Inkább tini korban volt jellemzō az ilyen gyerekes “titkolózós szerelmes”. Volt ilyen “szerelmem”, megszállottan oda voltam érte, késōbb úgy alakult, hogy találkozgattunk.. ekkor rájöttem, hogy nem nagy szám, túlságosan idealizáltam. Nem olyan volt amilyennek elképzeltem, ahogy eltöltöttünk egymással egy kis idōt, rájöttem, hogy nem is jövünk ki annyira jól egymással.


Így felnōttkorban ōszintén többre értékelem azokat az embereket, akikkel tartjuk a kapcsolatot, van valami köztünk, nem csak plátói ábrándozás...


Nem tudnék szerelmes lenni valakibe, akivel nem tartjuk a kapcsolatot, legalábbis ez nem igazi szerelem, puszta délibáb. Akit kerülök, azt nem is ismerhetem igazán, csak felszínesen, távolról. Nem tudhatom igazán, hogy mennyire is tetszik az illetō, ha nem is randiztunk.

Szerintem az ilyesmit kinövi az ember.

2020. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!