Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létező jelenség, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező jelenség, hogy a lányok/nők pont azt kerülik leginkább, aki nagyon tetszik nekik? Nem magamról van szó (?)

Figyelt kérdés

Szerintem egyébként létező jelenség, csak mostanában tűnt fel igazán (jelen esetben nem rólam van szó, csak eszembe jutott), hogy a lányok feltűnően kerülik azt, aki nagyon tetszik nekik. Ebben van némi igazság?


Lányok, ti mit csináltok ha egy olyan fiú/pasi van a közeletekben, a közvetlen környezetetekben bárhol, aki nagyon tetszik, sőt, már-már szerelmesek vagytok belé, de ezt a fiú nem tudja?

Kerülitek, vagy nem, esetleg csak akkor amikor nagyon reménytelennek érzitek, hogy bármi legyen belőle de ettől függetlenül annyira tetszik, hogy nem bírjátok levenni róla a szemeteket, HA éppen nem vesz észre, mert ha észrevesz elkapjátok a fejeteket.

Írjatok ilyesféle történetet ha volt már ilyen, amikor nagyon tetszett a fiú.



#fiú, pasi, férfi, srác, lány, csaj, nő, cica, popsi
2020. jún. 3. 11:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen vagyok. Ha olyan tetszik, akivel nem vagyunk egy szinten, kerülöm.
2020. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként érzem, látom, hogy van benne igazság.
2020. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem mindenki növi ki. Én is ilyen vagyok, most is. Ha azt gondolom, hogy ő nem akar tőlem semmit,(miért akarna, ha nem jelzi egyértelműen), akkor szándékosan nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni. Mivel szerintem látszik rajtam, ha odavagyok valakiért, úgy jövök ki a legjobban, ha elkerülöm. Persze más férfiakkal meg tök normálisan viselkedem, közvetlenül. Ettől meg szerintem tök feltűnő, hogy ő érdekel, de ezt senki nem tette még szóvá. Plusz probléma lehet, hogy a többiek meg azt értik félre, hogy velük jól elvagyok, szívesen beszélgetek. Nem tudom, hogy lenne jó. (A bizonytalanoknak üzenem, de, gyere oda EGYSZER!, ha tetszünk, és egyértelműen mondd meg, mit akarsz! Ha nem kölcsönös, legfeljebb elhajtunk, de ne kelljen már találgatni, hogy ez vagy, most jel, vagy nem jel. Ti is jobban jártok 😃)
2020. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Létezik. Van mikor én is ilyen vagyok. Az introvertáltak ilyenek amúgy. Ők alapból is kerülik a tetszőt, ha nincs senkije a másiknak, az elején szoktak így viselkedni, mikor nem tudják, hogy vajon ők szimpik-e, és inkább kerülik, mert kellemetlennek érzik az egész helyzetet, ha netalántán nem, ők nem akarnának még csak zavarni sem. Illetve akkor is kerülik, ha tudják, hogy tetszenek, de bizonytalanok, nem tudják mit akarnak, és attól félnek, hogy nem fogadnák el őket, úgy ahogy vannak, ez kb. olyan helyzet és érzés amikor elpirul az ember csak mozgásban érzékelhető és nem pirulásban. hehe Ösztönös, nem mindig tudatosan kerüli. Bár szemfülesnek kell lenned, hogy tudd azért kerüli, mert tetszik neki, mert a tetsző mellett vannak olyanok is akiknek a jelenléte fusztráló a számukra és bár valószínűleg tudna védekezni, de nincs kedve hozzá mert egyben unja is, és inkább kerüli vagy fél tőlük és azért kerüli őket.


Szóval kb. olyan szinten kell lenned ennek a felismerésében és megkülönböztetésében mint egy profi zoológusnak, mivel az ilyen típusú ember szó nélkül beszél. :)

2020. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem rólad van szó, hanem miért írtad le kétszer is hogy nem rólad van szó?
2020. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Odaírtam, hogy jelen esetben, tehát velem már fordult elő ilyesmi igen, de most nem én magamról kérdezem azt, hogy "szerintetek tetszem neki?" érted.
2020. jún. 5. 23:24
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Válaszolók ne szapuljátok már a kérdezőt, ő kérdezett valamit, mi válaszoltunk. Nem tartozik magyarázattal.
2020. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Csiga módra leragadtok azon, hogy kétszer írt valamit, ahelyett hogy észrevennétek, hogy nem tartozik nektek semmilyen magyarázattal a privát érzéseivel kapcsolatban. Kérdezett aki úgy érezte, hogy tudja a választ, mert introvertált, válaszolt, de introvertált és introvertált között is van különbség, mert egy INFJ és egy INTP nem ugyanúgy fog viselkedni pl.
2020. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Én most ERŐSEN KERÜLÖM az illetőt. (Tudom, hogy "nem jövök" be Neki.) Bár néha ad le olyan jeleket, hogy talán mégis...


Inkább HIVATALOS ISMERETSÉG - és legelsősorban PLÁTÓI kapcsolat. Azt tervezem, hogy ELHAGYOM ÖRÖKRE - és ehhez kérem rendszeresen a Jóisten segítségét. (Persze konkrét lépéseket is teszek, hogy CSAK A VAKVÉLETLEN folytassa tovább, ha mégis úgy határoz a "felsőbb" Égi Hatalom.)


Ui: nagyon sokat vétett ellenem - NAGYON NEHÉZ a megbocsátás - egyre nehezebb. (Sajnos másik hasonló ilyen ismeretségem van, azt is IGYEKSZEM ELKERÜLNI - de a régi lelkigondozóm "mégsem enged"?!) PLÁTÓI kapcsolat ez is. SZÜKSÉGTELEN BÁLVÁNYIMÁDÁS mindkettő.

2021. jan. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Házas férfiként sok nővel dolgozom együtt.Nem kerülöm őket de probálok nem kialakítani tulzottan bizalmas viszonyt ,mert annak nem lenne jó vege.

-Kedves de kimért- a szolgen.

És ez működik is.Legalábbis eddig működött.

Sztem ez fordítottan is így van.

Az embereknek túl sok a vesztenivalójuk mintsem elragadtassák magukat valami bizonytalan, futó kaland miatt.Legalabbis a többségük.

Azért szerintem túlzás hogy kerülni kell a másikat!!

Lehet van ilyen is,de ha valaki nagyon tetszik,es szabad a pálya, akkor pont az a spontan reakció ,hogy minden lehetőseget megragad hogy közelebb legyen a számára vonzó,kedvelt személyhez.

2022. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!