Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ez így egybe csomagolv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez így egybe csomagolva férfiben?

Figyelt kérdés

Egy csajtól idézve.


"Viszont elég válogatós vagyok a pasik terén,a férfias fiúk jönnek be inkább,csak a sportos vagy izmos,kidolgozott alkatúak jöhetnek szóba,meg legyen helyes,aranyos is:)Tetkó csak előny:)Belsőleg részben rosszfiús stílus,vagány,laza,jó dumájú,jó illatú,igényes,divatos,ápolt,megbízható,őszinte,figyelmes,humoros azok amik többnyire fontosak nekem:)"



2020. jún. 3. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak mese.
2020. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Álmodik a királylány.
2020. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Léteznek ilyenek. És mivel tudják magukról, hogy rengeteg nőt megkaphatnak, ezért természetesen nem is maradnak meg egy mellett. Aztán kiderül, hogy "minden" férfi szemét.
2020. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem annyira gyakori, de hogyne létezne már.
2020. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Pont ilyen vagyok, csak már öreg. :)

Szóval létezik.

2020. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, szóval létezhet, csak valahol kilóg a lóláb. :)

N

2020. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
A srác sem egy főnyeremény, de kíváncsi lennék arra az elsöprő önbizalommal rendelkező lányra, hogy néz ki és mit tanult, mivel foglalkozik, hogy ennyire válogat.
2020. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7/


20 éves csaj szép csaj de az elvárás nem mindig az általad sorolt dolgokhoz tartozik.Itt már mindenkinek hatalmas elvárásai vannak,szóval nincs semmihez kötve.

2020. jún. 3. 18:32
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Gyökér nő vágya. Nem lehet valaki rossz fiús és megbízható egyszerre. Előbbi minden, csak nem megbízható. Ez az az eset, amikor paradoxonokat sorakoztat fel egy szellemi rövidnadrág szintű kislány.
2020. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A parom pont ilyen, csak nincs tetkoja, nekem pedig nem is jon be a tetko, szoval nem banom.
2020. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!