Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha az aprósüteményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha az aprósüteményen kívül csak torta lesz a lagzin más sütemény nem? (lesz még gyümölcs is). A cukrász által mondott mennyiség 2,5 szeletre jön ki fejenként. Ez elég lesz? Csomagolva külön lesz előre, tehát nem ebből.

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ropi, chips, pogácsa lesznek azért?
2016. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert milyen sütemény van, ami nem aprósüti és nem torta?
2016. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mikor megérkeznek lesz kétféle sós és egy féle édes apró sütemény is asztalokon. De másfajta süteményt nem rendelünk csak tortákat.
2016. márc. 23. 12:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Aprósüteményként itt pogácsára, sajtosra, vagy teasüteményre gondolok. Ezeken kívül pedig "csak" torták lennének este mikor a menyasszonyi tortát is behozzák.
2016. márc. 23. 12:11
 5/17 anonim ***** válasza:
Elég lesz.
2016. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
2.5 szelet rengeteg szerintem, meg fog maradni ha nem csomagoltok belőle.
2016. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már pár lagzin és rendezvényen életem során. Egy jótanács, amit vagy megfogadsz, vagy nem. Ne egy halom torta legyen éjfélkor, hanem falatokra vágott édes sütemény válogatás vacsora után kirakva az asztalokra. A tortaszeletek pocsékba fognak menni, ha el is veszik, többnyire nem fogják megenni. Egyszer olyan lagziban voltam, hogy asztalonként egy tányér süti volt, utánpótlás semmi. Az se volt jó megoldás, bár tény, hogy nagyon finomak voltak.
2016. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz. Bár olyan lagzin még nem voltam, ahol gyümölcsöt szolgáltak fel.
2016. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj. Ahol voltam esküvőn, sosem volt más édesség ezeken kívül, kiv, egyszer fagyi nyáron. Bőven elegek ezek, ha van belőlük elég (neked kell tudnod, mennyire fogynak az aprósütik).
2016. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én pedig olyanon nem voltam, ahol valaki is evett volna a gyümölcsből. Általában a gyümölcstál mindig érintetlen maradt.


2,5 szeletre jön ki????? micsoda? a cukrász át tudja váltani az aprósüteményt tortára? van ilyen mértékegysége? Csak nehogy mind Néro aprósüti legyen, mert az rém'unalom, mikor minden egy alaptésztából készül, az egyik barna másik fehér, az egyik csikosan csokis, a másik pöttyösen, és ezt tartják választéknak. Zsiványok ezek a cukrászok:)

Én az igazi, házi sütemény híve vagyok: zserbó, mézeskrémes, mandulaszem, dióskosár, Dunahullám, hólabda, nonpluszultra...stb

2016. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!